Премини към съдържание

Въпрос за АГУ


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Чета из форумаи други места че на Галант 2.4 GDI

не става АГУ.... Има ли някаква алтернатива да се сложи и кой може да е направи?

 

Благодаря предварително на всички за помоща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Чета из форумаи други места че на Галант 2.4 GDI

не става АГУ.... Има ли някаква алтернатива да се сложи и кой може да е направи?

 

Благодаря предварително на всички за помоща.

 

Здрасти, правилно четеш алтернатива няма , има доста писано по въпроса за ГДИ порови малко по темите :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Чета из форумаи други места че на Галант 2.4 GDI

не става АГУ.... Има ли някаква алтернатива да се сложи и кой може да е направи?

 

Благодаря предварително на всички за помоща.

Трета година карам,такьв и още сьм си на бензин.От доста места са ми казали,че не става.Дано имаш повече кьсмет...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трета година карам,такьв и още сьм си на бензин.От доста места са ми казали,че не става.Дано имаш повече кьсмет...

 

 

Е колкото и късмет да има.... все замалко няма да му стигне, за да подкара тази кола на газ.

Лошото е че има много хора които невярват че нестава, ходят слагат си уредби, после ми се обаждат и казват готово.....работи супер, видя ли.

След месец ми звънят и викат уредбата я махнахме, дай да я оправим пак на бензин....е това вече няма как да стане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колкото и късмет да има.... все замалко няма да му стигне, за да подкара тази кола на газ.

Лошото е че има много хора които невярват че нестава, ходят слагат си уредби, после ми се обаждат и казват готово.....работи супер, видя ли.

След месец ми звънят и викат уредбата я махнахме, дай да я оправим пак на бензин....е това вече няма как да стане.

Добре,Милене,ама можеш,ли да го обясниш,ЗАЩО не става???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колкото и късмет да има.... все замалко няма да му стигне, за да подкара тази кола на газ.

Лошото е че има много хора които невярват че нестава, ходят слагат си уредби, после ми се обаждат и казват готово.....работи супер, видя ли.

След месец ми звънят и викат уредбата я махнахме, дай да я оправим пак на бензин....е това вече няма как да стане.

 

хахаха :icon_clap: ами нали и ние хляб трябва да ядеме Милене ..

 

На един познат му казах изрично поне 3 пъти да не слага АГУ. ,като че ли му казах веднага да отива и да се газифицира .... а най готиното е че момчета от сервиза му казали че няма никакъв проблем и няма и да има хаха ... След една седмица мина да ми се похвали колко хубаво работела колата , казах му че няма да е задълго ама той не вярва и не вярва.След около 2 месеца дойде ама на буксир :drive: ., Набрах Милен и му разказах случая на високоговорител и тоя пич после ме гледа все едно съм основното ястие и десерта :mad: . Така че колеги не се опитвайте да газифицирате ГДИ моделите но ако все пак го направите, части има не ме жалете, звънете !!! :icon_thumbup: :drinks:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре,Милене,ама можеш,ли да го обясниш,ЗАЩО не става???

 

Мога надълго и нашироко да обяснявам, само че вече сме писали по тези неща.....и нещо не ми се повтаря. В тези случай търсачката помага много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има варянт! Продаваш си ГДИ-то и си купуваш алтернативните 2.0 или 2.5. Газ тогава колкото ти душа иска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...