Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национален фен-клуб събор:Ксилифор-2010 г.


Препоръчано мнение

Добре де извинявам се Lancer-a имах предвид ...пък ти не ме повози малко,а имах голям мерак ;)

Защо не се качи после до хотела,бре?Обади се точно когато ми беше станала дългоочакваната скара и нямаше никакъв шанс да стана от масата. :skara: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 159
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

.пък ти не ме повози малко,а имах голям мерак ;)

 

И по добре, вервай ми .. Щеше да се разочароваш ...:giggle:

 

Ето малко СНИМКИ и от мен..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се качи после до хотела,бре?Обади се точно когато ми беше станала дългоочакваната скара и нямаше никакъв шанс да стана от масата. :skara: :D

 

Ами не се обадих защото имаше една такава много нацупена физиономия и викам сигурно си "снощен" за това не исках да те занимавам ;)

 

И по добре, вервай ми .. Щеше да се разочароваш ...:giggle:

 

Е недеи така де...няма как да не ми хареса при положение,че аз се возя на 115 коня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И по добре, вервай ми .. Щеше да се разочароваш ...:giggle:

 

Ето малко СНИМКИ и от мен..

Ауу,ужас!!! :icon_doh: Как не те беше срам,папарак такъв... :D

http://martod.snimka.bg/friends/ksilifor.513349.19401909.big

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ето и от мен малко снимки : http://www.facebook.com/album.php?aid=2046305&id=1168247288&saved#!/photo.php?pid=30828634&id=1168247288&fbid=1355631368677

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко клипове от срещата -

,
,
,
,
,
,
,

 

 

Поздрав за тези, които не можаха да дойдат на срещата :mitsu-smiley:

Редактирано от mit_slx
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лазо, ти да не си решил да минаваш на дизел, бре? Особено внимание обръщаш, нещо ........ :hysterical:

 

Много шавлив тоя Роско,едвам му фокусирах емблемата.... :D ,Ани.

 

Всъщност от 20г.....карам дизел.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен на Жорката за организацията :icon_thumbup: ,всички които бяхме там си прекарахме чудесно,запознах се много готини и интересни хора :icon_bye: 'новаците' ни приеха много радушно за което им благодарим :good: .Тия дни ще кача и аз малко фотоси :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги, отново сте си изкарали супер! А мен все още ме е яд, че не можах да дойда. :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен за Жорката и добрата му организация.Всичко беше на ниво,като за първа среща на която присъствах мога да кажа , че си изкарахме доста приятно. Благодаря на всички колеги за гостоприемството. Извинявам се на дани (atila) и (tzenov) за това че ги подведох да ме чакат но давах максималното от мен за да стигна на време но не успях :( . Ще се реванширам обещавам. Благодаря на всички и се надявам скоро пак да се видим.

Още веднъж , благодаря Жорка за организацията.

Ето и от мен някоя друга снимка: http://a3asgr.snimka.bg/graduates/ksilifor-2010g.513447

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно на този събор сме били доста новаци :) Както казаха и колегите преди мен, всичко беше супер :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маринее , ТОВА ми прилича на току-що зададеният съкрален въпрос , а имено - "Ти мене....увъжаваш ли ма,бе?" :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, тогава обикновено трябва да се гледат в очите за по-убедително.  :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на дани (atila) и (tzenov) за това че ги подведох да ме чакат но давах максималното от мен за да стигна на време но не успях :( .

На тези двамата пък изобщо не им се извинявай..Аз съм почти сигурен, че те са дали всичко от себе си, за да не ги настигнеш..:D

Давали са газ до дупка, ама и те не са виновни..Какво друго да направят, като им бяха пробутали едно застояло уиски, освен да бързат да го почнат, преди да е изтекъл срока на годност.. :lol:

 

П.П. Ето виж ТУК как се мръщят, докато го пият...

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маринее , ТОВА ми прилича на току-що зададеният съкрален въпрос , а имено - "Ти мене....увъжаваш ли ма,бе?" :icon_thumbup:

Айдеее, започнахме с компроматите..:lol:

Само че тук Лазо ме питаше, дали уважавам притискателния лагер на Спейса му и ако го уважавам, защо ..:D

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маринее , ТОВА ми прилича на току-що зададеният съкрален въпрос , а имено - "Ти мене....увъжаваш ли ма,бе?" :icon_thumbup:

 

Ето на това му се вика култува физиономия ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тези двамата пък изобщо не им се извинявай..Аз съм почти сигурен, че те са дали всичко от себе си, за да не ги настигнеш..:D

Давали са газ до дупка, ама и те не са виновни..Какво друго да направят, като им бяха пробутали едно застояло уиски, освен да бързат да го почнат, преди да е изтекъл срока на годност.. :lol:

 

П.П. Ето виж ТУК как се мръщят, докато го пият...

Е аз съм пич и искам да се извиня за неточноста от моя страна и да им благодаря за положините усилия от тяхна страна да бъдат точни, и приятелското отношение разбира се....

пичове са няма спор

Марио така ми се искаше да полафим за обръщането на волана

но така и нямаше удобен момент. ;)

Редактирано от a3asgr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм пич и искам да се извиня за неточноста от моя страна и да им благодаря за положините усилия от тяхна страна да бъдат точни, и приятелското отношение разбира се....

пичове са няма спор

Марио така ми се искаше да полафим за обръщането на волана

но така и нямаше удобен момент. ;)

 

Колега следващия път го викни подай му една бира и момента веднага става удобен :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, какви хора, бе.... Всеки момент е удобен! Отиваш, хващаш го и това е..... И с бира, и без бира - все така!

Всъщност колегата може и да се е уплашил от физиономията на Лазар..... И това е вариант......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, какви хора, бе.... Всеки момент е удобен! Отиваш, хващаш го и това е..... И с бира, и без бира - все така!

Всъщност колегата може и да се е уплашил от физиономията на Лазар..... И това е вариант......

 

Аааа,аз си приказвах с колегата,не е от плашливите :D ,и това е снимка от първата вечер,където още не сме ''уморени'' :) ,а всъщност ''вие уважавате ли мЪ,или не'' щот има още 9 клипа..... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

пичове са няма спор

Марио така ми се искаше да полафим за обръщането на волана

но така и нямаше удобен момент. ;)

Абе пичове-пичове, ама си изпиха сами застоялото уиски ..Ама нищо, нека ги болят сега стомасите..:lol:

А на такива събития волани не обръщаме :D ама ако чакаш удобен момент, така и ще си ходиш с необърнат волан..:)

А можеше и да тестваш такава с обърнат волан :P но сигурно си чакал удобен момент:) докато други се възползваха..

 

 

,а всъщност ''вие уважавате ли мЪ,или не'' щот има още 9 клипа..... :D :D

И сигурно са от тези с компроматите ..:tooth:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А можеше и да тестваш такава с обърнат волан :P но сигурно си чакал удобен момент:) докато други се възползваха..

Е аз все пак не познавах никой, и ми беше малко неудобно да се наредя и аз на опашката :) Другия път ще се възползвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...