Премини към съдържание

Демпферна шайба


Препоръчано мнение

Разхлаби ми се демпферната шайба. Какво мога да направя като евтин вариант, понеже нова е много скъпа?

Втора употреба дали ще върши работа? Имало и вариант със втулка и заварка и т.н. Модела е 2000; 16V ;1998 бензинов...

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Моя проблем беше същият и е съвсем пресен-от преди 10-на дни.

Решението-шайба,втора употреба.

За повече информация се свържи с колегата alex2511-може да му е останала още някоя друга шайба.

Поздрави и успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте,

 

Същия проблем - демпферна шайба Галант 2.4 GDI. Никъде не мога да намеря, освен Ратола - 528 лв.

От три дни я карам без хидравлика, лошото е, че вече свиквам.

Моля за някакъв жокер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Paste-вам го и тук за търсачката:

 

Иначе ги рециклират много успешно тези шайби в Гума треид EООД- Пловдив (Матьо Шиков).. Имат сайт в нета: http://gumatrade.alle.bg/
Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 7 години ползвам услугите на Матю и по -добро качество не съм виждал до сега,а гаранцията на тази шайба ще надживее колата ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво струва това рециклиране?

 

Не съм сигурен за самото рециклиране, по спомен е под 100лв (около 70 ми се върти). Но със сигурност струва около 10 стотинки да вдигнеш телефона и да разбереш точно .. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Нов съм с модела а и с марката, та какви са точно симптомите? Имам едно странно шшшъшкане :) на празни обороти от към хидравликата. Интересното е че когато въртя волана(лек е) звукът изчезва, спра ли и се почва....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Нов съм с модела а и с марката, та какви са точно симптомите? Имам едно странно шшшъшкане :) на празни обороти от към хидравликата. Интересното е че когато въртя волана(лек е) звукът изчезва, спра ли и се почва....

 

Виж си обтяжната ролка на пистовия ремък на първо време .. не знам при ГДИ-то дали има такава изобщо, ама при 2.5 такова шшшкане от там идваше при мен. Хидравличната помпа ако в нея се съмняваш, издава по-скоро мяукащи звуци и то когато завъртиш волана към крайно положение.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...