Премини към съдържание

Спукана глава


gergefan

Препоръчано мнение

Здравейте при моя звяр се оказа че, май има спукана глава какво ще кажете да заварявам ли или да купувам втора употреба.Някои сблъсквал ли се е с такъв проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте при моя звяр се оказа че, май има спукана глава какво ще кажете да заварявам ли или да купувам втора употреба.Някои сблъсквал ли се е с такъв проблем.

Здравей, наскоро имаше тема във форума за спукана глава. Мисля че има значение къде точно е пукната.

Редактирано от Мартин Дончев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

И при мен се оказа спукана глава, но е на лесно място (зад бренера) и я навариха. Не знам каква ти е главата, но ако е алуминиева и е на достъпно място, спуканото може да се направи. Скоро ходих в представителството на Мерцедец / Мицубиши и от там ми дадоха визитка на едни майстори от с. Енина до Казанлък. Казаха ми, че като имат спукана глава там им ги ремонтират. Аз не съм им ползвал услугите, но щом те ги препоръчват предполагам, че са добри. Ето и телефоните им: 0896458870 ; 0894793381 ; 0878737620 "МЕТАЛИК ДИАМАНТ СИНЕВ"ЕООД Специализиран сервиз за ремонт на автомобилни глави. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте всички от форума. Аз съм от Бургас. регистрирах се преди месец. хареса ми всичко което видях и прочетох за това време .От около 2г. и аз карам МSV -SLXI 2L 93 г с об.ГУ.Купих го обслужено отвсякъде.Почти нищо не съм пипал ,само карам.Превъзходен автомобил, чудесен мотор ,очарован съм, но съм за трепане.Такова бижу трябва много да се глези.Момчета ,аз съм техник -човек и не се шашкам лесно,но имам въпрос.Започна да изключва от 5ск.- възможно ли е причината да не е механична. благодаря Ви за вниманието. Относно пукн. глава-аз бих пробвал заварка. смелост трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Започна да изключва от 5ск.- възможно ли е причината да не е механична....

Причината най-вероятно е в синхронизатора за 5-та скорост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

Здравейте при моя звяр се оказа че, май има спукана глава какво ще кажете да заварявам ли или да купувам втора употреба.Някои сблъсквал ли се е с такъв проблем.

 

 

Заварявам глави на всякякъв вид автомобили. Ако е спукана главата проблемът е малък. Давам гаранция 100000 км., при положение, че не се прегрее умушлено автомобила. Тел. за контакт: 088204824- Наско

Редактирано от Zavar4ik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се оказа спукана глава, но е на лесно място (зад бренера) и я навариха. Не знам каква ти е главата, но ако е алуминиева и е на достъпно място, спуканото може да се направи. Скоро ходих в представителството на Мерцедец / Мицубиши и от там ми дадоха визитка на едни майстори от с. Енина до Казанлък. Казаха ми, че като имат спукана глава там им ги ремонтират. Аз не съм им ползвал услугите, но щом те ги препоръчват предполагам, че са добри. Ето и телефоните им: 0896458870 ; 0894793381 ; 0878737620 "МЕТАЛИК ДИАМАНТ СИНЕВ"ЕООД Специализиран сервиз за ремонт на автомобилни глави. Успех!

 

 

Здравейте, казвам се Наско от Варна. Заварявам глави на всякакъв вид автомобили. Давам и гаранция,при правилна експлоатация на автомобила. Правим проверка за пукнатини, шлайф и всички ремонти свързани с главата. Тел. за контакт: 0888204824

Глава на Мицубиши е една от лесно заваряваните.

Редактирано от Zavar4ik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...