Премини към съдържание

Sos


kanaliev

Препоръчано мнение

От доста време чета вашите мнения по всички въпроси , но не съм такъв спец по въпросите с колите още повече специално с Митсубиши,затова и не съм давал мнения ,а само четях.Сега обаче имам проблем и искам да се допитам.Преди 5 дни както си карах Митсуто -Лансер92;1.8д по булеварда пред ,,Патиланци;,с около 70км/ч двг просто изгасна.Пробвах да запаля ,но не би!Завлякох я на едно сервизче,но досега не можем да разберем какво и стана .Дизел има,ток до клапана на помпата идва,андренажа е наред според майстора,но???????????Имате ли някакви идеи? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

вижте дали клапана работи, дали след него има ната. огледайте горивната помпа, дюзите, и най вече всички аларми имобилайзери и други такива устройства срещу открадване :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От доста време чета вашите мнения по всички въпроси , но не съм такъв спец по въпросите с колите още повече специално с Митсубиши,затова и не съм давал мнения ,а само четях.Сега обаче имам проблем и искам да се допитам.Преди 5 дни както си карах Митсуто -Лансер92;1.8д по булеварда пред ,,Патиланци;,с около 70км/ч двг просто изгасна.Пробвах да запаля ,но не би!Завлякох я на едно сервизче,но досега не можем да разберем какво и стана .Дизел има,ток до клапана на помпата идва,андренажа е наред според майстора,но???????????Имате ли някакви идеи? :icon_hmm:

Предполагам, че DJ-а ще ти даде препоръки къде да търсите проблема, но е желателно да я види истински майстор, а не някакви измислени сервизи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах проблем с паленето и теглих една жица на Биг Боса.Оказа се ,че е акумулатора ама тога ва той ми даде телефона на един негов приятел който чатка тоците предимно за мицута. 0888 225250 Иво се казва пича.Айде успех :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз го знам тоя Иво, няколко пъти ми спасява мицуто с електрически работи. 2 пъти помпичката за водата на чистачките (различни работи се разваляха) и 1 път стъклото на лансерчето ми е оправял. Знае си човека какво прави, гледа да оправи което може, а не да те накара да купуваш ново да сменяш с нужда и без нужда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От доста време чета вашите мнения по всички въпроси , но не съм такъв спец по въпросите с колите още повече специално с Митсубиши,затова и не съм давал мнения ,а само четях.Сега обаче имам проблем и искам да се допитам.Преди 5 дни както си карах Митсуто -Лансер92;1.8д по булеварда пред ,,Патиланци;,с около 70км/ч двг просто изгасна.Пробвах да запаля ,но не би!Завлякох я на едно сервизче,но досега не можем да разберем какво и стана .Дизел има,ток до клапана на помпата идва,андренажа е наред според майстора,но???????????Имате ли някакви идеи? :icon_hmm:

Малко странно ще прозвучи, но съм виждал и такива работи................да нямаш дадчик на коляновия вал????Ако имаш ( може да е или на шайбите отпред ,които въртят ремъците, или откъм маховика, т.е. отзад на кол. вал.........) и той не работи, значи никога няма да запалиш мотора..............този дадчик регулира аванса на помпата............ако имаш такава система , най вероятно да е от това,.................. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...