Премини към съдържание

Седмични срещи в Стара Загора


Препоръчано мнение

Аз тази неделя не мога,ще ходя на освещаване на манастир в балкана на моето село.А и не мога да отсъствам,ще идват и 300 чужденци(гърци) Моля да бъда извинен :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ало,Заралиите,хайде организирайте се и другата събота да сте на линия :) Искаме ви на поляната :football: :skara:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15830&pid=176973&st=100entry176973

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ало,Заралиите,хайде организирайте се и другата събота да сте на линия :) Искаме ви на поляната :football: :skara:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15830&pid=176973&st=100entry176973

Тази събота ще отработвам предходната :icon_censored: ,ама ще измисля някак да се изстрелям по рано от бачкане.Поне да успея да дойда след 12.00ч.А на останалите заралии,като не идвате на кафе,,Трафик„ то поне да успее някой да се включи тази събота :icon_clap: Поздрави на всички :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Хайде тази Неделя в 17:00 на кафе Трафик. Аз ще съм там червено Лансър от 1986 година :D. Ще Ви чакам да дойдете.

 

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде тази Неделя в 17:00 на кафе Трафик. Аз ще съм там червено Лансър от 1986 година :D. Ще Ви чакам да дойдете.

 

 

Поздрави

Там съм :icon_clap: .Хайде и други от региона да заповядат,сигурен съм,че сме много :icon_n_gora: Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв минимален шанс, теоретичен, ако минавам по това време през Стара Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв минимален шанс, теоретичен, ако минавам по това време през Стара Загора.

Ех, vldimirov, ако беше "минал", или си беше поставил цел да "минеш" и просто да помогнеш при срещата с децата от Дома в Стара Загора, нямаше цена да имаш... ама ти само пишеш, ли пишеш....аман от само такива, дето само пишат :(

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж сега. Миналия месец бях супер зает, даже се беше случило да не спя няколко дни подред, въпреки това направихме опит за среща в Габрово, както и тук нещата не станаха и бяхме само аз и Tishu. За въпросната среща мисля, че не е най-удачния вариант тогава да се запознаваме, при условие че е с цел благотворителност, а аз никой не познавам и не съм запознат с положението. (Би ми станало неудобно, ей така да се появя от нищото, сигурно и някои от вас щаха да са против).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги каде точно се намира кафето?

На влизане от Чирпан през с.Богомилово вляво .До хипермаркет "Техномаркет",срещу "Практикер",квартал "Железник".На първия сфетофар, вляво.Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги неможах да дойда тази седмица, защото ми счупиха предното стъкло на Муцито и нямаше от къде да взема... Но тази седмица ще се постарая да дойда...

 

17:00 ч на кафе "Трафик" в Неделя,....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Привет колеги,

 

Известно време бях в разход, но съм пак на линия! Ако има навитаци тази неделя да се съберем на Трафика към 16.00-16.30, та да има време да замислим скара-бира вечерта...

Редактирано от Angel P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

Известно време бях в разход, но съм пак на линия!

Еййййй,ти се появи бре! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй,ти се появи бре! :icon_thumbup:

 

Привет Жоре,

 

Поздрави за перфектното събитие. Не съм се затрил, малко беше кът времето, пък по време на сбирката водих домочадието на планирана почивка.

 

Айде, колегите, при възможност и желание в 16.00 на трафика, пък може и нагоре да се качим.

До скоро!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Ако може да подхванем отново болната тема,айде да се събираме най-накрая.Да направим списък на хората които ще дойдат,че да се знае кой да хокаме :drinks: .Дайте предложение за час и ден,отново.Айде със здраве и :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да подхванем отново болната тема,айде да се събираме най-накрая.Да направим списък на хората които ще дойдат,че да се знае кой да хокаме :drinks: .Дайте предложение за час и ден,отново.Айде със здраве и :rulez:

Абе колеги вече три пъти идвам в Ст Загора на кафе трафик и все няма никой .Кажете все още ли се събирате там в неделя или сте променили мястото на срещата и ако е така кажете къде е новото място .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аве събираме се ,ама си мисля,че поединично :icon_crying: .И аз ходих тази неделя но никого с :mitsu-smiley: не видях.Тази неделя аз лично няма да ходя,ще съм на юбилей на вуйчо ми.Поздрави на всички :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...