Премини към съдържание

Седмични срещи в Стара Загора


Препоръчано мнение

Колеги, защо в Стара Загора няма седмични срещи на Митцубиши Клуба? Лятото като работих на кафене в кв. Железник всяка седмица се събираха от Форд Клуба, от Пежо Клуб, Алфа Клуба и така нататък... И сега след като имам вече Муци и свободно време се питам, защо нашия клуб не организира седмични срещи било, то на някое кафене с голям паркинг или бензиностанция... Става дума за съфорумците, които сме от Стара Загора и можем да се събираме всяка седмица в определен ден и час... Ако има желаещи нека се организираме и да го направим като традиция в Стара Загора.

 

 

 

Поздрави...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, защо в Стара Загора няма седмични срещи на Митцубиши Клуба? Лятото като работих на кафене в кв. Железник всяка седмица се събираха от Форд Клуба, от Пежо Клуб, Алфа Клуба и така нататък... И сега след като имам вече Муци и свободно време се питам, защо нашия клуб не организира седмични срещи било, то на някое кафене с голям паркинг или бензиностанция... Става дума за съфорумците, които сме от Стара Загора и можем да се събираме всяка седмица в определен ден и час... Ако има желаещи нека се организираме и да го направим като традиция в Стара Загора.

 

 

 

Поздрави...

 

Много добра идея колега. Аз по принцип не съм си в Стара Загора , но с удоволствие ще идвам на такива срещи когато се прибирам (някой weekend).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е да се организираме тук във форума колегите, които сме от Стара Загора и примерно всяка Неделя в 20:30 да се събираме било на Еко-то или на някое от ОМВ-та, или на кафе Трафик, че има голям паркинг и да пием кафе, кола, бира с уши... Мисля, че ще стане идеално...Ако се съберат повече колеги може и анкаета да се направи, за да няма сърдити за мястото и часа..

 

 

 

Поздрави...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Идеята ми е да се организираме тук във форума колегите, които сме от Стара Загора и примерно всяка Неделя в 20:30 да се събираме било на Еко-то или на някое от ОМВ-та, или на кафе Трафик, че има голям паркинг и да пием кафе, кола, бира с уши... Мисля, че ще стане идеално...Ако се съберат повече колеги може и анкаета да се направи, за да няма сърдити за мястото и часа..

 

 

 

 

 

Поздрави...

Аз съм за.

Само ако е възможно корекция в часа.

Да е по рано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит, само нещо неделя не ме устройва много, като има време ще се доизмисли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предложете ден от седмицата и час, аз нямам претенции. Само, че съм на лекции в Бургас до 25.02 след това съм на линия

 

 

Поздрави...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой петък ще е най добре, имам колеги където ги разкарвам по къщята тогава, та може да се комбинира, да не се разкарвам по няколко пъти. Предполагам че ще стане някоя от първите седмици на март най-вероятно.

Мисля, че имаше още няколко колеги от СТЗ и региона, таман ще има време да се организираме.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

 

 

Става,хайде давайте предложения.И бъдете по активни.Аз съм навит за неделя,но часът да бъде някаде към 15.00-16.00 .Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че Неделя е най-добре, защото тогава всички почиваме, а часа нека да е 16 h, а за мястото някакви предложения?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой модератор да ми каже,защо не мога да ползвам емотикони.Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой модератор да ми каже,защо не мога да ползвам емотикони.Поздрави

Изчисти си бисквитките и кеша от "Инструменти" а също и конзолата с грешките..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми хайде да решим в кой ден от седмицата и в колко часа ще се събираме и да го правим традиция. Аз пак казвам, че след 24 съм на линия, защото сега съм на лекции.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Какво стана със срещата, ше се събираме или само на клавиатурата ще сме пак?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит, но е желателно да е петък следобед, иначе не е сигурно. Предполагам, ако ще става нещо ще е март месец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако има съгласни този петък да се съберем на кафе Трафик в Железник, което е че има голям паркинг. Само трябва да уточним часа. Аз съм свободен през целия ден

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако има съгласни този петък да се съберем на кафе Трафик в Железник, което е че има голям паркинг. Само трябва да уточним часа. Аз съм свободен през целия ден

Аз съм за.

Но по възможност да е следобяд че, съм на работа до към 16.00часа.

Тел. ми е 0888406500-Христов

 

 

 

 

 

 

 

Dp ic; pd udgr 'did

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Колеги айде вече,вземайте се в ръце.Бъдете мааалко по-активни.Надали никой не иска да се срещне със събратята по :plane: :icon_rock: .Неделя ,,Трафик''-кафе 16.00ч. ако има съгласни пишете де,не се срамувайте.Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги какво става със срещите ? Ще се събираме ли някаде или само ще си чешем езиците по нета.Аиде организирайте нещо че да се видим .

Редактирано от kobalto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде тази неделя!Кой прочел,чул да идва на паркинга на кафе Трафик-Железник.Часа 16.00. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа :icon_clap: брей,че голяма група се събрахме.Аз и....... аз. :icon_doh: Пушнах някоя цигарка,тропах с крак,ама на никой не се :drive: .Айде другата седмица по сериозно,че ще вземат вече да ни базикат,че се събираме поединично.Поздрави на всички :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако съм оправил колата ще дойда в Неделя ще дойда и аз. В неделя ще пиша дали ще дойда или не ...

 

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...