Премини към съдържание

Здравейте на всички!


gdurev

Препоръчано мнение

Здравейте и от мен,

От утре и аз ставам горд собственик на Lancer 1.8L CVT Intense Черен.

Искам да ви попитам, дали случаино не знаете цената на задния споилер (крилото) в БС ?

Също се интересувам и от цената на DVD touch-screen системата :)

 

Благодаря предварително,

 

Поздрави..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата! Много безаварийни километри!

 

От спойлера не съм се интересувал защото карам спортбак-а но за ДВД/Навигацията чух нещо като 6-7000 лева което е малко смешно. Най-добре е да питаш в БС, може пък да са се променили нещата ама едва ли…

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нави-то не знам, беше си с него, но спойлера е около 1000лв.

Зависи от спойлера. Най-ниския е 450, а най-високия 950.

Колега от Варна е намерил фирма която внаса цялата система за 950 лв., но не знам как стои въпроса с гаранцията.

Преди малко гледах навигации от 160 лв. Привилег и Клевър и момчето от Хенди ми каза, че още ще падат цените.

Ако ти се гледа DVD има портативни плеяри с телевизор за 250-300 лв. Така докато пътуваш другите могат да гледет, а като искаш и ти да гледаш спри и гледаи, но 8000 лв. за това техническо чудо няма да дам. За спойлера имай в пред вид, че се пробива задния капак, което на мен не ми допадна като интервенция на нова кола.

Честито и от мен за придобивката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от спойлера. Най-ниския е 450, а най-високия 950.

Колега от Варна е намерил фирма която внаса цялата система за 950 лв., но не знам как стои въпроса с гаранцията.

 

Колега, какво имаш предвид под цялата система?

Мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво имаш предвид под цялата система?

Мерси предварително!

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=14780

Тук в тази тема прочети!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че спойлерът е около 500лв :icon_hmm: .. засега ще покарам без, че и без това не дават да се кара с 300 км/ч преди изминати 1000км :icon_box:

 

Относно навигацията.. намерих същата в ebay.com, но оригиналната ми харесва много повече :icon_blush:

Редактирано от gdurev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че спойлерът е около 500лв :icon_hmm: .. засега ще покарам без, че и без това не дават да се кара с 300 км/ч преди изминати 1000км :icon_box:

 

Относно навигацията.. намерих същата в ebay.com, но оригиналната ми харесва много повече :icon_blush:

Никъде не пише, че не трябва да се кара с 300 преди да си изминал 1000км. Друг е въпроса, че повече от 200-210км не може да вдигнеш преди да направиш първата смяна на масълцето, съответно на 15 000 или 20 000км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко, тия от БС ще ни оправят ли колите или ще продължаваме да сме ограничени до 6100 оборота?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не пише, че не трябва да се кара с 300 преди да си изминал 1000км. Друг е въпроса, че повече от 200-210км не може да вдигнеш преди да направиш първата смяна на масълцето, съответно на 15 000 или 20 000км.

Их........че тоя Лансер може ли да вдигне 200............... :icon_tongue: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Их........че тоя Лансер може ли да вдигне 200............... :icon_tongue: :D

Балкан Стар се имат некви феодали, дето си мислят че са "все и всьо"

и няма да ти махнат Speed Limiter или каквото и да е ограничаващо нещо по колата ти!

Аз обаче имам един приятел, който си го е махнал и сега си прави 7000rpm с кеф. Вози ме и мога да кажа, че колата няма нищо общо с преди.

За съжаление обаче, го изгониха от форума и едва ли ще има желание да коментирам тази тема тук.

До колкото изказването на Пламен, мога да кажа, че Аз лично съм го карал моя с 220км/ч по така наречената магистрала "Тракия" и съм го заснел даже!!! А след возенето с колата на това приятелче, мога да кажа че и 230км/ч, е скорост с която може да се движи този Лансер с 1.8 мотор!!!!!!!

 

Абе и да питам модовете, що смениха визията на форума?

Сага полвината неща са на английски а другата полвина на български?

Тъпо е! В международния раздел ОК нека е на английски ама тука няма смисъл.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мога да ви кажа, че километража лъже поне с 10км/ч на горе в тези скорости :), само да си знаете :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мога да ви кажа, че километража лъже поне с 10км/ч на горе в тези скорости :), само да си знаете :).

Ранга, твоя ако лъже моя не. Пробван е с уред на сектор КАТ към ПОЛИЦИЯта и показанията при мен и при тях бяха еднакви. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Балкан Стар се имат некви феодали, дето си мислят че са "все и всьо"

и няма да ти махнат Speed Limiter или каквото и да е ограничаващо нещо по колата ти!

Аз обаче имам един приятел, който си го е махнал и сега си прави 7000rpm с кеф. Вози ме и мога да кажа, че колата няма нищо общо с преди.

За съжаление обаче, го изгониха от форума и едва ли ще има желание да коментирам тази тема тук.

До колкото изказването на Пламен, мога да кажа, че Аз лично съм го карал моя с 220км/ч по така наречената магистрала "Тракия" и съм го заснел даже!!! А след возенето с колата на това приятелче, мога да кажа че и 230км/ч, е скорост с която може да се движи този Лансер с 1.8 мотор!!!!!!!

 

Абе и да питам модовете, що смениха визията на форума?

Сага полвината неща са на английски а другата полвина на български?

Тъпо е! В международния раздел ОК нека е на английски ама тука няма смисъл.

Абе ти взе май насериозно бъзика ,а? :D

Споко бре, лека по лека го преправяме и трябва време ,щото всичко ръччно се прави, ако ти прави впечатление доста работи са преведени и върнати в предишния вид..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти взе май насериозно бъзика ,а? :D

Споко бре, лека по лека го преправяме и трябва време ,щото всичко ръччно се прави, ако ти прави впечатление доста работи са преведени и върнати в предишния вид..........

А не бе. Наглестин е пъргав и бърз автомат и ще става все по-пъргав и все по-бързззззззззззз.

Нема а търпъ подигравки я !!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...