Премини към съдържание

Нови тениски на фен клуба


todor

Препоръчано мнение

:) Имам две три идеи но ще трябва да ги превърна в проекти и да ви ги покажа. За да има контраст с логото и съчетанието да е естетично, ще трябва тениските да са черни , бели или тъмно сиви. Според мен последните 2 цвята са най- подходящи, понеже черния цвят не е много сполучлив за лятото, а и при пране най-често има проблеми. Червения го изключвам защото, ще трябва да променяме цвета на логотата. Макар че не виждам проблем да се направят 2 цвята, нещо като зимен и летен екип.

Мисля, че може да използваме някой от тези, но цветни-

post-421-1140266974_thumb.jpg-за ръкава

post-421-1140267026_thumb.jpg -отпред

post-421-1140266994_thumb.jpg-на гърба високо

 

Както и логото на клуба отпред, и уеб адреса изписан на ръкава.Ще поработя с фотоШопа и ще ви покажа върху тениски

Дайте и вашите предложения и идеи! :good:

3 за мен каквито и да направим:icon_thumbup:, 2 XL + 1 M

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 167
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да си сложа и в тая тема мнението де. Аз си ги представям ето така: черни с голям бяло червен надпис Mitsubishi Fan Club Bulgaria отзад и едно средна голяма емблема на митсу центрирана отпред (червена разбира се). todor само мързела и другата насъбрала се работа ме спира да ти покажа и аз на photoshop че тая идея не е зле и червено на черно изглежда супер :good: . Относно предложението което си направил имам само 1 забележка .. тенденцията е отпред да е малка емблемата, а отзад голяма .. накупих си бая тениски Bullhead от USA които са водачи в тези концепции. Иначе + 2 за мене.

- отпред и на ръкава

- голямото лого отзад

Та мисля така биха изглеждали най-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Това са старите и единствени засега тениски на клуба. Давайте предложения и идеи :icon_thumbup:

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/fanka1.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/fanka2.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/fanka3.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/fanka4.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами основната ми забележка е че точно логото е най-малкото нещо. А мисля че трябва да е доста по големичко. Също така логото на клуба с колата отсрани мисля че е по добро за тая цел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами основната ми забележка е че точно логото е най-малкото нещо. А мисля че трябва да е доста по големичко. Също така логото на клуба с колата отсрани мисля че е по добро за тая цел.

Проблема обаче е в това ,че много натруфени стават както искате вие, този път сме го минали вече..........но ако има идеи ,нека се обсъдят тук ............ :good: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще помисля за дизайн и ще предложа варианта ми!

Идеята отново е :first: !

И аз ще поръчам тениски!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз също искам да си взема тениски. Мисля че червеното на черен фон ще е страхотно. Много е стилна тази комбинация. Много ми харесва варианта на Тошко за ръкава. Отпред една малко по-големичка емблема(в сравнение със сегашната) и под нея уеб адреса са достатъчни. За гърба не се сещам, но варианта от първото мнение на Тошко не е лош. Само не ми се нрави това с кучето. Струва ми се прекалено тинейджърско. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за тениски е страхотна, бих искала да имам и аз такова облекло (засега имам само митсубиши.. ЧОРАПИ хихихи) та ще ми станат комплект. Дойде ми някаква идея.. но тя има един основен косур - третия цвят. Е вижте все пак

post-400-1140432914_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да отбележа че съществуващите тениски доста ми допадат :good: поне това което виждам от снимките. Смятам че дискретното лого както и стилизираното автомобилче седят много по тежкарско отколкото огромно лого или нещо друго пльоснато посредата. Този който се заеме с нов проект доста трябва да се постарае за да надмине това ниво :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да отбележа че съществуващите тениски доста ми допадат :good: поне това което виждам от снимките. Смятам че дискретното лого както и стилизираното автомобилче седят много по тежкарско отколкото огромно лого или нещо друго пльоснато посредата. Този който се заеме с нов проект доста трябва да се постарае за да надмине това ниво :)

Точно така и аз това мисля ............е,то е измислено още от Теди и Боша....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така! Освен това изкривеното в перспектива лого не е най-доброто решение според мен ... някак си не подхожда на нашия :mitsu-smiley: клуб. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е не познавам изобщо материалите на клуба, признавам, освен ако съм засякла нещо из темите случайно, тук съм много нова. Не го приемайте лично :) Не съм очаквала изобщо да им обърнете внимание. Старите тениски са чудесни, количката виждам за пръв път и много ми харесва. Бих искала да я имам на тениска, поствам предложение за да не се отказвате да ги правите, защото идеята е много хубава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим ти за това, bone! Новите идеи движат всяко начинание и затова винаги са добре дошли! :good:

Т.е. за всички идеи сме благодарни - дори да не използваме 100% от тях ;)

Аз, например, харесвам досегашните тениски най-много, защото са най-семпли и стилни. Мисля си как би изглеждало същото лице, но на бяла тениска, с голямо :mitsu-smiley: лого на гърба и надпис "Mitsubishi Fan Club - Bulgaria" вместо "Mitsubishi Motors" ... но може би ще бъде прекалено крещящо. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък предницата предложена от Тодор ми харесва, но примерно да е с едно сравнително голямо лого и по-малък бул-дог до него. А за ръкавите, пак ми харесва неговата идея, само да е мъничко. А за гърба мисля, че ще е най-добре на високо да пише само сайта на форума, без излишни неща.

 

П.П. И на мен ми харесват досегашните тениски, но незнам как да получа от тях, та сега съм много навит за тези! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че коментарите дотук са красноречиви .. това със семплото дискретно лого някак си куца. Особенно пък в тоя сив цвят който се вижда от снимките на Big Bossa .. аз такава тениска не бих сложил .. мяза ми на китайските по 3 лв от Илиенци. Виждам че голямото лого и черния фон се харесват не само на мене. Ако все още има чудене дали да се направят такива то обещавам че ще седна и ще ги нахвърля на Photoshopa. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мене най ми харесва старата фанелка.Не спирам да я нося и зиме и лете.Ако може и с червен цвят :mitsu-smiley: :wub:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

интересно ми е какъв цвят ще е емблемата на Mitsu в такъв случай? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Труден въпрос :hysterical:

 

http://mitsubishibg.com/forum/uploads/post-45-1119216594.jpg

На мен тази също ми харесва много, така че ако искате, можем да говорим и да ги поръчаме ако искте и се стигне до консесус........ :D :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да де, ама това са оригиналните на Ралиарт.............. :D Не знам кой ще се наеме да ги прави, защото са със сложна конфигурация,с тези бели кантове я отваря много , но трябва някой да ги изработи, и чак след това да се слагат надписите..........но ако има някой който да ги прави, и аз съм ЗА :icon_thumbup: за мен 2 бр. XL :D Мисля че ще излезнат много повече от 10 лв. (около 17-20 лв. ) но си заслужава ............ :good: :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...