Премини към съдържание

Еклипса гасне!


Препоръчано мнение

Здравейте! Имам колата от около година ( eclipse 1994 1gen 4G63 ), проблема е че от няколко дни не мога да я карам...По принцип си пали, но работи само 20 - 40 сек и после угасва. При повторен опит да я запаля не ще...И така от няколко дни. Също така се чува някакъв странен шум - като че ли се опитва да му подаде бензин помпата ама не става. И също нещо като късо става някъде но не мога да разбера от къде е! Моля някой който разбира или се е сблъсквал с подобен проблем да помогне! Искам пак да си карам :mitsu-smiley: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,има същата тема под твоята,не е нужно да се пускат по 10 еднакви. :mad:

 

 

Човека пише за пръв път ,бива ли така да го скастриш, освен това е ясно че проблема му е друг ,какво толкова лошо има че е питал за нещо което не му е ясно и не е намерил решение за това. За какво е този форум ,да си мълчим ли?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам колата от около година ( eclipse 1994 1gen 4G63 ), проблема е че от няколко дни не мога да я карам...По принцип си пали, но работи само 20 - 40 сек и после угасва. При повторен опит да я запаля не ще...И така от няколко дни. Също така се чува някакъв странен шум - като че ли се опитва да му подаде бензин помпата ама не става. И също нещо като късо става някъде но не мога да разбера от къде е! Моля някой който разбира или се е сблъсквал с подобен проблем да помогне! Искам пак да си карам :mitsu-smiley: !

Дай я насам.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм... това с къстото звучи като релето за бензина. А и щом после трудно пали. Мирише ли на бензин отзад като пробваш да палиш в последствие? Излиза ли черен дим, ако все пак успееш да запалиш...

Редактирано от CynepMEH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги днеска сутринта ми се случи същото, запалих колата работи 10сек. загасна и не ще да пали циял ден ??? От какво може да е ? Иначе стартера варти, има бензин ?

Редактирано от Jan4o0o0
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днеска сутринта ми се случи същото, запалих колата работи 10сек. загасна и не ще да пали циял ден ??? От какво може да е ? Иначе стартера варти, има бензин ?

 

FIAV valve и стъпков мотор. Има доста писано по тази тема....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...