Премини към съдържание

Коледа в Долна Баня


Препоръчано мнение

Весела Коледа и Честита нова година на всички!

Съжалявам, че поздравите са толкова късно и може да има правописни грешки, но пиша с една ръка /и това разбира се си има обяснение/. На 25.12 претърпяхме със семейството - жена и две деца, ПТП, страшничко си беше, но важното е че аз съм най-пострадалия/потрошена ключица, операции в "Св. Ана" - София, железа в лява ключица/ и т.н. Галанта е ударен в предна лява врата и преден ляв калник. По мои наблюдения и мнение, няма да се прави. става много сложно, а не се знае дали не е усукан. Прагът и двете колонки са поддали, средната не толкова, но....... Все още не съм го прибрал от РПУ - Костенец, за да го гледат застрахователите/имам каско/. Вината тепърва ще се доказва защото ще има следств. дело. Първоначално аз поех отговорността за ПТП, но в последствие моите приятели които присъстваха започнаха да ме убеждават в противното. Бъдещето ще покаже!!!

Искам да пожелая на всички - милиони безаварийни километри и дано на никой не се случва подобна беля!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа и Честита нова година на всички!

Съжалявам, че поздравите са толкова късно и може да има правописни грешки, но пиша с една ръка /и това разбира се си има обяснение/. На 25.12 претърпяхме със семейството - жена и две деца, ПТП, страшничко си беше, но важното е че аз съм най-пострадалия/потрошена ключица, операции в "Св. Ана" - София, железа в лява ключица/ и т.н. Галанта е ударен в предна лява врата и преден ляв калник. По мои наблюдения и мнение, няма да се прави. става много сложно, а не се знае дали не е усукан. Прагът и двете колонки са поддали, средната не толкова, но....... Все още не съм го прибрал от РПУ - Костенец, за да го гледат застрахователите/имам каско/. Вината тепърва ще се доказва защото ще има следств. дело. Първоначално аз поех отговорността за ПТП, но в последствие моите приятели които присъстваха започнаха да ме убеждават в противното. Бъдещето ще покаже!!!

Искам да пожелая на всички - милиони безаварийни километри и дано на никой не се случва подобна беля!

 

Честита нова година ..

Кофти случка, поне всички други са по добре от теб . Бързо оздравяване ти желая, пък колата щом има каско така или иначе ще платят .

 

п.с. Като се пооправиш пусни едни снимки на удара може и да се оправи ! ( ще се разбере дали целта оправдава средствата ) ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина неприятно,колега.Бързо оздравяване.На всички ни се е случвало.Който не е бил на пътя,той не е участвал в птп-та.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, бързо възстановяване! Дано през новата година да няма такива неприятности.

Радвам се, че колата и късмета са успяли да запазят семейстовто ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че сте живи и здрави . :icon_thumbup:

Ламарини се изправят или купуват, но с живота не е така...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както казва колегата по-горе "Важното е, че сте живи и здрави ."

Какво значи " Първоначално аз поех отговорността за ПТП, ..." нали именно затова са измислени правилата за движение по пътищата - за да предотвратяват ПТП-та, а и еднозначно да покажат кой е виновен при възникването на ПТП ?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както казва колегата по-горе "Важното е, че сте живи и здрави ."

Какво значи " Първоначално аз поех отговорността за ПТП, ..." нали именно затова са измислени правилата за движение по пътищата - за да предотвратяват ПТП-та, а и еднозначно да покажат кой е виновен при възникването на ПТП ?!?

Означава, че колегата е виновен или поне така смята, но приятелите му са го посъветвали въпреки доказаталествата за вината, да не признава, че е причинител на ПТП-то. Иначе със сигурност е известно кой го е причинил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Означава, че колегата е виновен или поне така смята, но приятелите му са го посъветвали въпреки доказаталествата за вината, да не признава, че е причинител на ПТП-то. Иначе със сигурност е известно кой го е причинил.

Понякога не е ясно кой е виновен. Аз наскоро ударих леко един излизайки от пресечка към локалното на Цар Борис 3, излизам от пресечката и гледам наляво, а отдясно редица паркирали коли и онзи чака да направи ляв завой в пресечката, от която аз излизам! В първия момент помислих, че аз съм виновния, но после осъзнах, че онзи всъщност кара в насрещното на локалното и аз изобщо не съм длъжен да го видя че ми идва отдясно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо ти пожелавам възможно най- бързо възстановяване.

Аз знам как се чувстваш много добре ,защото минах по същия път само че с по-тежки последствия за самия мен.

За вината мога да кажа само ,че не винаги има виновник който да писъства в момента на ПТП .

В моя случай виновни са тия които правят пътищата в БГ и това не е мое мнение а на дознателите които водиха дознанието .Само че точно бавното ми възстановяване беше пречката да заведа дело срещу общината и Агенцията по пътищата.Така ме бяха посъветвали дознателите,защото на този участък от пътя са ставали много ПТП.Така че не винаги вината е в катастрофиралите автомобили и задкормилните устройства.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...