Премини към съдържание

Вече съм един от Вас :)


lubo91

Препоръчано мнение

Здравейте!

От скоро вече имам :mitsu-smiley: Space Star ,2ра ръка внос от Италия,двигател 1.3,2001 г.

Има само няколко проблема като,че стъклото на дясната врата не се управлява от нея (трябва водача да го вдига или сваля),плафона е със счупено палче,липсва дръжката на лявата врата зад водача (дръжката с която се сваля или вдига стъклото) и свети SRS на таблото,но съм влюбен в тая количка и един по един проблемите ще ги отстраня :)

Също нямам радио понеже от автокъщата сметнаха за необходимо да си приберат фабричното,а буксата не е евро и трябва да се презапоява.

Радвам се,че има такова силно общество в интернет фенове и разбирачи на японските колички.

Поздрави!

Редактирано от lubo91
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и за много години,да ти е здрава количката,разходите по нея да са само за гориво и консумативи!Съветвам те да отидеш и да си измолиш радиото /ако разбира се си сигурен,че е оригиналното/,защото без него губиш част от опциите на дисплея.Ако нямаш книжка с описание на колата,потърси тук във форума има на български,там е описано всичко. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, със здраве да си я караш звездичката! Хиляди без аварийни ти пожелавам! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За много години и благодаря Ви за пожеланията :)

Книжката я имам ама на италиански :drive:

Иначе радиото едва ли мога да го измоля,предпоплагам че отдавна са го продали ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ на всички колеги!

lubo91 ето ти ръководство на български http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubish...20potrebitelia/

Лампата SRS свети заради еърбеците. Най-вероятно е грешка, която се получава когато свалят акумулатора. Другият вариант е да е удряна, но силно се надявам да не е... :icon_crying: Потърси някой майстор, който да изтрие грешката и след като се оправиш с другите дреболии се наслаждавай на количката. Повярвай ми, че колкото повече я караш, толкова повече ще ти харесва.

Със здраве на всички :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле,момчета супер сте!

Благодарско за ръководството и до колкото виждам има къде да оправя и въздушните,получих ЛС.

Само да питам за радиото евро букса ли е заводската или трябва да се презпоява все пак?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да си я караш със здраве. :drive: За радиото, разгледай "по навътре", при мен има две букси. За копчето за вдигане/сваляне на прозорци, най-често е била мокра вратата и очаквам, само да трябва да се разглоби и почистят контактните площадки на платката на повреденото копче). При мен беше вече късно и имаше осксидация на три от копчетата на вратите. Разпитай по обявите за каризми и звездички на части. Аз, едно копче купих от "кола за части", едно поправих и едно чака "по добри дни". Като измисля нещо хитро - ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си,за радио съм си харесал едно Sony от Технополис,обаче за да важи гаранцията искат да е монтирано в техен сервиз (демек още 20-тина лева..),но се опасявам да не са някакви пишман техници и да прецакат нещо :tok:

Ако някой има впечатления от техните монтажни сервизи ще се радвам да сподели или пък ако все пак някой има познат или знае къде може да се намери оригиналното радио....

Понеже за Спейс Стар,както прочетох и в книжката ако не е заводско се разделям с някои "екстри",но не е болка за умиране :)

Редактирано от lubo91
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смених оригиналното радио с Sony.

За моя радост попаднах на хора който си раздират от работата.

Нещата се получиха без никакво рязане на кабели, сложиха ми преходен кабел които прехвърли наличната букса към евро букса и от там в CD.

 

Целия монтаж 15 мин.

 

Издадоха ми и гаранция която важи в Технополис.

Но момчетата се намират в Пловдив.

 

Затова първо питай дали имат такъв преходен кабел и тогава се захващай с тях :rolleyes: .

 

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,и аз това си мислех понеже никак не ми се иска да ми бърникат по кабелите тоя и ония дето не съм сигурен на какво са способни,че съм се нагледал на "хубостници" по колите на мои приятели...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега!

Винаги се радвам, когато се увеличаваме Космическите!

 

За копчетата - не мога да ти дам съвет, не съм се сблъсквал с проблема.

Що се отнася до оригиналното радио на Звездичката - мисля, че е свързано с борд-копмютъра и без него наистина не можеш да ползваш разни благинки, като показания за средна скорост, временен и среден разход на гориво и пр.

 

Иначе Сони си е Сони, моето си го вързах сам преди почти 2 години и е много добро! (модел CDX-GT424U) - USB-out - всичко необходимо за целта.

 

Късмет и хиляди безаварийни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега!

Винаги се радвам, когато се увеличаваме Космическите!

 

Що се отнася до оригиналното радио на Звездичката - мисля, че е свързано с борд-копмютъра и без него наистина не можеш да ползваш разни благинки, като показания за средна скорост, временен и среден разход на гориво и пр.

Ами...мисля, че може. Моя касетофон не е оригинален - Айва е, така го купих. Наистина дисплея не показва честоти, имена на радиа и др., но си показва среден разход на гориво, оставащи километри с наличното гориво, моментен разход т. н., като показанията може да се сменят по следния начин:

- преди да вкараш ключа в стартера, натискаш и задържаш левия бутон на дисплея, на който няма ниакви надписи. Вкарваш ключа и го завърташ на пълен контакт, без да палиш. После с най-десния бутон си сменяш позициите, до която искаш. Още веднъж отбелязвам, че левия бутон се държи натиснат през цялото време. Ако искаш да нулираш показанията за среден разход на гориво например, отпускаш левия бутон за секунда и после отново го задържаш за три-четири секунди.

Със здраве колеги!:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...