Премини към съдържание

Обезвъздушаване?


kuncata

Препоръчано мнение

Весела коледа на всички! Когато колата е студена и понякога когато се подаде газ,се чува странно бълбукане.Парното си духа добре,но според мен и мой приятели трябва да духа по-топло. Проверих във форума и една колежка е имала подобен проблем и се е оказало,че някакъв маркуч е бил спукан и е влизъл въздух.Аз проверих маркучите и връзките,никакви видими "пробоини". Къде може да е проблема?

Весело изкарване на новогодишните и идни празници и успехи през новата година!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото има и теч на масло, и изглежда, че е от главата. Идеи колко ще ме одрусат или да бягам майстор да каже?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търси си сериозен майстор, защото аз патих преди 4-5 дена и ремонт дето е 150-200лв майсторлъка стана 400майсторлък.Ако тръгнеш да правиш такова нещо трябва да си подготвен, защото аз малко се охълцах с мерцаната, а не мицубиши частите си нямам на идея колко са, знам само че мигача който купих на колта беше 48лв и то не оригинален, а марка сонар. Но като цяло трябва да си сигурен, че е от главата, щото ще пръснеш излишни пари.Поздрави и весели празници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не спамя теми,да питам тук. Когато колата е студена отзад мирише на неизгорял бензин. Идеи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не спамя теми,да питам тук. Когато колата е студена отзад мирише на неизгорял бензин. Идеи?

Богата смес, много бенз - малко въздух.А иначе нали си има автоматичен смукач-при студен старт двигателя буха повечко бензинец до загряване на мотора.Не знам дали имат, но сигурно имат ламбда сонда, ако не работи е нормално да гори малко повечко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

kuncata това както си го описал......или трябва да си долееш антифриз или наистина има проблем с гарнитурата на главата. Мини през сервиза имам тестерче за газове от гарнитури и тем подобни, ще си покаже за 2мин от къде е проблема. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

kuncata това както си го описал......или трябва да си долееш антифриз или наистина има проблем с гарнитурата на главата. Мини през сервиза имам тестерче за газове от гарнитури и тем подобни, ще си покаже за 2мин от къде е проблема. :icon_blush:

Чакам да стане 1 врътка да изпадне някои лев и при първа възможност съм при теб,че съм я закъсал яко :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то за тази проверка няма да ти трябват кои знае колко финикийски знаци.....Само гледай да не закъсаш за бензин по пътя. :icon_dance:

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то за тази проверка няма да ти трябват кои знае колко финикийски знаци.....Само гледай да не закъсаш за бензин по пътя. :icon_dance:

Точно на 25 декември ми изтече и гражданската,тъй като карам с лятни гуми макар и почти нови смятам да я зазимя,за месец два може би. Пък после съм замислил злия план :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 години ...

Археолог на месеца!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...