Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Да честитя на почитателите на мицубиши новата победа на фирмата в ралито Париж/Дакар.1-во и 2-ро място са за мицубиши :first: :icon_thumbup: Наздраве на всички и да сте всички с най добрия късмет във живота при закупуването на мицубиши!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Ама за малко и да не бъде! :bang: Лош късмет за :mitsu-smiley: ги изкара VW на това прословуто 2-ро с което са толкова горди.

Горди ама втори :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на Митсубиши!!! :) Но въпреки, че голямата ми любов е :mitsu-smiley: .....имам лично отношение към VW Touareg. Съпругът на сестра ми има такъв SUV, R5 2.5 TDI и е изключително доволен от него. Дори след като стъпи на 19" возията му си остана перфектна,а какво да си говорим за стабилността! Аз също съм останал с невероятни впечатления от този "джип". Съжалявам за :offtopic: :) Само не се сърдете, защото всички знаем че :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като споменаваш Tuareg, виж този concept SUW Activ от 1999г. Как няма да ти харесва? :D :first:

 

:) Торпедото е изключително грозно според мен, но иначе е абсолютно същият....ми да прав си....всичко води началото си от :mitsu-smiley: , което определено е :plane: и следва, че :rulez: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...