Премини към съдържание

На ски с Мицубиши


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, както знаете отдавна си говориме да ходиме на ски и днес решихме да откриеме сезона. Освен това няма да се излагаме повече пред шампиона от рали Дакар - Люк Алфон :mitsu-smiley: , който както знаете е и световен шампион по ски алпийски дисциплини :first:

Улучихме прекрсен ден - слънце, въздух, ски.....беше перфектно. За да бъде пълно удоволствието накрая на деня отново се насладихме на прекрасните коли Мицубиши по заледените планински завои.

Ето малко снимки :D

 

http://img54.imageshack.us/img54/7585/ski8bq.jpg

 

http://img54.imageshack.us/img54/9586/ski18er.jpg

 

http://img54.imageshack.us/img54/8928/ski25no.jpg

 

http://img54.imageshack.us/img54/1418/ski39ax.jpg

 

Всички снимки можете да разгледате тук :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good: просто беше супер, нямам думи....и крака....килограмитееее!

 

Сега обаче един голям коняк и един мъъъъничък чай и всичко ще е ок :good: :good:

 

Boss, ти си като светкавица, кога успя да преточиш снимките :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Снимките стават много бързо :icon_thumbup:

Следващият път ще имаме нови попълнения :good:

За тези, които не карат ски само могат да съжаляват какво удоволствие пропускат. Усещането е неповторимо, нещо като да караш Мицубиши с висока скорост на писта :plane:

tmintov, днес не пропуснахме да поговориме и за нашите :mitsu-smiley: при сладките почивки :first:

Също така познай какво правя в момента? Сипал съм си една голяма чаша хубаво червено вино :wine: :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, днес отново скиорствахме с Big Boss и компания. Времето беше чудесно, слънчево и с много приятна температура. Ето и няколко снимки за зарибявка на колегите, които карат ски, а и не само :) :

 

Това е Мария:

 

Това съм аз:

А това се вижда от горната станция на лифта на Ястребец:

 

Лошата новина е, че ми написаха акт и ми взеха талона, щото съм карал с 22 км превишена скорост. Че 22 км с :mitsu-smiley: :plane: усещат ли се?!? Опитах се да им го обясня на ченгетата самоковски, ама не разбитат :(

 

Да им прораснат компирите дано и да не могат да си ги продадат! :)

 

Добре, че на тръгване бутахме един Голф4, щото си боксуваша от самосебе си :D и въобще тези коли имат непрекъснато нужда от асистенция :D :D . Естествено :plane: :mitsu-smiley: си излезе съвсем само от същото място, с 4 човека вътре пред смаяните погледи на заблудените колеги дет карат разни други коли.

 

После през целия път са майтапихме с голфовете, та беше весело

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

tmintov, перфектни снимки и позиция на ските - като по учебник :icon_thumbup:

С изключение на малкия инцидент, който имаше, всичко беше перфектно. Друг път внимавай! В самия център на Самоков винаги дебнат :cop: :icon_blush:

Колеги, ако можете давайте да се организираме повечко хора. Става супер весело. Днес бяхме 12 човека, като имахме и гост с джип Исузу :)

Удоволствието е неописуемо :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам голям мерак, но пък за сметка на това не мога да карам грам ски :) :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам голям мерак, но пък за сметка на това не мога да карам грам ски :) :icon_blush:

Ми то и аз имам мерак, ма с моя :plane: не мога да катеря заснежените баири щото много се пързаля......... :icon_blush:

Впрочем си търся 4 железни джанти като за :mitsu-smiley: може 14 или 15-ски ,та да туря и зимни гумета, така че да покорявам върховете....... :D Щото за моите джантета 17-ски една гума Mishelin Alpin зимна ми струва скромното 526 лв. бройката :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В немският eBay в момента има страхотни намалиния на чисто нови зимни(маркови) гуми, включително и комплек с джанти. Има оферти които са в пъти по евтини от BG, стига да не държиш на последния модел на дадена марка. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В немският eBay в момента има страхотни намалиния на чисто нови зимни(маркови) гуми, включително и комплек с джанти. Има оферти които са в пъти по евтини от BG, стига да не държиш на последния модел на дадена марка. :icon_bye:

Можеш ли да ми пратиш линк че нещо ги не намирам .............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има много оферти, няма смисъл да им правя линкове а и незнам какъв точно размер ти трябва, направо си ги извади на списък-

като влезеш в www.ebay.de

- влизаш в категория Auto & Motorrad

- после в категория Autoreifen & Felgen

- в таблицата от дясно цъкни Winterreifen в останалите полета си попълни данните за гумата и пусни търсачката(Artikel anzeigen).

Може да не попълваш всичко, аз попълних само Winterreifen и 17 и ми изкара куп оферти. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж в нашето мобиле на малки обави, пълно е със всякакви джанти и гуми.Пишеш в търсене джанти и се почва, само че почти нямаше на 4х14,3 .Повечето бяха на 4х100 като за Колт.

А по е-bay не трябва ли да имаш регистрация за да пазаруваш?Кредитни карти и така нататък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки човек с адресна регистрация в Германия и банкова сметка може да си направи акаунт в eBay.de - тоест трябва ти познат който да отговаря на тези условия и да ти има доверие. Веднъж сездаден през акаунта можеш да оперираш в eBay в кято и да е държава от България. Банковата сметка се изисква за регистрация, но ако само ще копуваш тя ще остане непокътната, а разплащането поне в Германия може да се извърши от където и да било с банков превод. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А с доставката как стоят нещата, пристигат на адреса на акаунта ли? Защото на много места виждам че някой правят доставка само в Германия . Вчера 2часа се рових из е-bay и имаше доста изгодни неща, но доставката ме притеснява. Иначе има кой да ме регистрира, но от там ако трябва да се пращат до БГ става сложно и скъпо.

 

 

Ако иска някой мод. да премести ако обича последните постове, че оплескахме всичко.От снежните върхове, темата премина в за гуми джанти и е-bay.благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля че не му е тук мястото :offtopic: , просто исках да бъда полезен :D

 

Ако искате да отворя една тема в раздел копувам продавам, имам известен опит и какво да споделя по темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

Усещането е неповторимо, нещо като да караш Мицубиши с висока скорост на писта :plane:

 

Това съм го правил не веднаж- удоволствието е голямо!

 

DJ гуми има на доста добри цени в AoutoFashion3003- по Тодор Александров посока към бул. България от другата страна `от среща` на магазина е Инфекциозна болница! Момчето се казва Жоро!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...