Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Lancer Io ......


coltengineer

Препоръчано мнение

Tова е новия Лансер. Може би е нов за Китай, обаче ми хареса като дизайн

ЕТО ТУК

http://img253.imageshack.us/img253/5747/20090105142847399.jpg

http://img253.imageshack.us/img253/255/49d896dc5befe.jpg

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отпред ми прилича на BMW 3та серия

 

ДА! Обаче странно как ми лъха и на Suzuki SX4?!?!? Все пак е интересно, хубаво е да има разнообразие.

 

P.S. Но да... BMW + SAAB

http://roadtest.u-car.com.tw/roadtest-images/401-500/435/rc-81194.jpg

Редактирано от nickolaicho
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Отпред прилича във фаровете на BMW 3, а в решетката на GOLF 5. Задницата е като на Пернишки CIVIC, с кристални стопове.

Абе Жорка заеби пич, тая кола няма нищо общо с излъчването на нашите, па макар и да е :mitsu-smiley: Олучихме модела, май и преди и след ще са по-зле !!! :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Лично и неангажиращо. :good:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отпред прилича във фаровете на BMW 3, а в решетката на GOLF 5. Задницата е като на Пернишки CIVIC, с кристални стопове.

Абе Жорка заеби пич, тая кола няма нищо общо с излъчването на нашите, па макар и да е :mitsu-smiley: Олучихме модела, май и преди и след ще са по-зле !!! :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Лично и неангажиращо. :good:

 

Aбе Василе като се замисля имаш право с излъчването и аз като повечето Колеги с всеки изминал ден си се кефя все повече и повече на :mitsu-smiley: бижуто което притежаваме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отзад ми харесва повече с тези стопове и най-важното няма жълто в мигачите, но отпред ми е много Китайски...Неква кръстоска между ЕВО lX и X...

Не се радвайте предварително, нека излезе Европейската версия, тогава ще видим кой е по-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тодоре , че защо да не се радваме бре , ще се радвам колкото си искам :drag: B)

Редактирано от joreto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тодоре , че защо да не се радваме бре , ще се радвам колкото си искам :drag: B)

Жоре , давай като ги пуснат за продажба да ги сменяме с нашите , че ми омръзна мойта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре , давай като ги пуснат за продажба да ги сменяме с нашите , че ми омръзна мойта.

Ше сменяш ти, ама трудно. Ремаркетинга на Балкан Стар е супер тъп. :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ше сменяш ти, ама трудно. Ремаркетинга на Балкан Стар е супер тъп. :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

 

М даа Васко тук си абсолютно прав :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не е само Балкан Стар ?

Не може ли сами да си продадем сегашните и да си купин от новите , а те БС може и да не ги внесът скоро , като им знам темпото на внос , а и като гледам , че не внасят еклипси , а само предназначени за европа мпс-та.

Редактирано от ivoVartanian
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не е само Балкан Стар ?

Не може ли сами да си продадем сегашните и да си купин от новите , а те БС може и да не ги внесът скоро , като им знам темпото на внос , а и като гледам , че не внасят еклипси , а само предназначени за европа мпс-та.

Може бе Иво, може. Аз даже вече съм си харесъл уникално, японско спортно купе 230к.с. 4х4,

ама чакам да падне акциза http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=details :icon_thumbup:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...