Премини към съдържание

Total Eclipse 8


Препоръчано мнение

Предлагам да се видим на по тотал еклипс, че отдавна не сме правили.

 

Дата: 08.11 (неделя)

Час: 18:00

ОМВ Бояна

Редактирано от CynepMEH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен, и този път ще направя всичко възможно да дойда защото нещо бая срещи пропуснах :icon_crying: :rulez:

 

Между другото няма ли да е по-добре в неделя че доста хора работят в събота :icon_hmm:

Редактирано от valio_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опаааа, тъй като се оказа, че на 30-ти има среща на пампорово изтегляме тотал еклипс-а за следващата седмица. Новата дата е 08.11.2009

Редактирано от CynepMEH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не го направиме тази събота? :icon_dance: Мисля,че има достатъчно време.

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От опит се знае, че е малко времето. А и много от еклипсите имат планове или нямат да могат толкова скоро :( Затова по-далечна дата, че да се запланува. И добре - нека е неделя :)

Редактирано от CynepMEH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме нема във тая схема...до година :)...пара ми треба за злоупотреба :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От опит се знае, че е малко времето. А и много от еклипсите имат планове или нямат да могат толкова скоро :( Затова по-далечна дата, че да се запланува. И добре - нека е неделя :)

Е ти пък, дай направо на 1-ви Януари да е,че ще има много сняг...........тогава ти гарантирам че ще дойдат много Еклипси........ :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ти пък, дай направо на 1-ви Януари да е,че ще има много сняг...........тогава ти гарантирам че ще дойдат много Еклипси........ :D :D

 

ха ха, еклипси ли ти се гледат? Мен зимата ми е екстра - таман да тествам 4х4 как се държи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ха ха, еклипси ли ти се гледат? Мен зимата ми е екстра - таман да тествам 4х4 как се държи :)

На Еклипси се нагледах ,тук си имам достатъчно на брой,ма викам да се бъзикна с теб ................. :lol: :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup:

Редактирано от lcr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ти пък, дай направо на 1-ви Януари да е,че ще има много сняг...........тогава ти гарантирам че ще дойдат много Еклипси........ :D :D

:) Тогава и аз ще доида : джип чероки :) Нали може ?:) Обещавам да го накича с емблемите на "ДСМ" :) :icon_thumbup:

Ще си спретнем малко офроуд :) Ще си изберем някое поленце покрито със сняг и да е далече извън населено място :)

А не е ли по добре да се направи срещата в централна България?:)

Редактирано от lcr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и аз ако трябава да дойда с Исузото :icon_dance: и то ще стане направо офроуд среща :icon_doh:

:))) Да :) Това е идеята на единия от колеги :) Нали иска да провери как е 4х4 на сняг :) А ние ще сме тежката артилерия :) :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:))) Да :) Това е идеята на единия от колеги :) Нали иска да провери как е 4х4 на сняг :) А ние ще сме тежката артилерия :) :icon_n_king:

Не..............той иска да види как Еклипса му ще закъса на първия участък и така ще го окопа, че после с кран и верижни машини нема да му помогнат ..........ще си остане до пролетта............ :D :D

Шегувам се разбира се ................Лео сега ще скокне от стола........ :D :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не..............той иска да види как Еклипса му ще закъса на първия участък и така ще го окопа, че после с кран и верижни машини нема да му помогнат ..........ще си остане до пролетта............ :D :D

Шегувам се разбира се ................Лео сега ще скокне от стола........ :D :P

:icon_blush: Е :) аз ще го закача на моя "Командо"... ама какво ще издърпам...е ето това вече не се знае :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........ ама какво ще издърпам...е ето това вече не се знае :icon_n_king:

............част от 4х4-то му............. :D

Лео, шегуваме се ,не се засягай........... :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............част от 4х4-то му............. :D

Лео, шегуваме се ,не се засягай........... :icon_drunk:

е...:) Наистина се шегуваме !:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех,ще ме карате сега и стоковите джанти да слагам,че на тях са зимните... :D Изисквания към ДОТ-а на гумите има ли? :P

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този път няма да излизам през целия ден и директно към срещата с бавна скорост и с ръка далече от ръчната спирачка. :icon_thumbup:

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех,ще ме карате сега и стоковите джанти да слагам,че на тях са зимните... :D Изисквания към ДОТ-а на гумите има ли? :P

 

ти да ме видиш мен в момента :) с едни малки 15 и необичайно щръкнала задница :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...