Премини към съдържание

Total Eclipse 8


Препоръчано мнение

ти да ме видиш мен в момента :) с едни малки 15 и необичайно щръкнала задница :)

Представям си те, :D аз като гледам какво е времето сега, до срещата май с АТВ-ето ще идвам.............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слабо,момчета...слабо!Дойдоха какви ли не коли(митсубишита,ровъри и тн),но не и еклипс...За цяла вечер бяхме 4 еклипса тотално като повече от два по едно и също време нямаше...Поне се порадвахме на 3000GT-то на Bat_Gogo.Уникална кола! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слабо,момчета...слабо!Дойдоха какви ли не коли(митсубишита,ровъри и тн),но не и еклипс...За цяла вечер бяхме 4 еклипса тотално като повече от два по едно и също време нямаше...Поне се порадвахме на 3000GT-то на Bat_Gogo.Уникална кола! :mitsu-smiley:

Аз уж щях да дойда ,обаче майсторите се задържаха повече че ми монтирваха дограмата и закъснях с 1.5 часа и се отказах............нищо, следващия път съм на линия с един Еклипс 4Г 2.4 Мивек.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то имаше тотал еклипс, ама се измести мястото му :sorry: Съжалявам, но какво да направя като аз и колата ми сме адски магнетични giggle:

Редактирано от CynepMEH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предната вечер скъсахме гадня паразитен ремък, цяла неделя търсихме и така и не намерихме точният размер ремък! ... вечерта намерих размера но вече беше късно, и го сменихме чак на следващя ден !..

 

По късно вечерта към 7-8 седяхме пред SKY-City и настана неква лудница, помислих че влизат некви голфаджий :huh: в паркинга :D

 

И найстина се зачудих защо бяха само 4 Еклипса !??!?!!?!?

Редактирано от iNFECTED
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...За цяла вечер бяхме 4 еклипса тотално като повече от два по едно и също време нямаше...Поне се порадвахме на 3000GT-то на Bat_Gogo.Уникална кола! :mitsu-smiley:

 

Ами нали затова е Тотал Еклипс (шегичка).

Ами стегнете се следващия път с Еклипсите, малко по-сериозно. Така де! :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...