Премини към съдържание

Аксесоари за Outlander


Препоръчано мнение

Привет колеги,

 

Всеизвестен е факта, че цените на всички аксесоари предлагани от официалните дилъри са болезнено скъпи... И не става дума само за Mitsubishi...

 

Та въпросът е - има ли алтернативни източници които да предлагат всичко това на по-достъпна цена, конкретно за новия Outlander

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

Всеизвестен е факта, че цените на всички аксесоари предлагани от официалните дилъри са болезнено скъпи... И не става дума само за Mitsubishi...

 

Та въпросът е - има ли алтернативни източници които да предлагат всичко това на по-достъпна цена, конкретно за новия Outlander

 

Вероятно има, но отвъд "голямата вода".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно има, но отвъд "голямата вода".

Според мен брандираните стоки, били те :mitsu-smiley: или каквито и да е други струват скъпо навсякъде. Няма и как да е иначе (реклама, относително гарантирано качество, т.н.). Според мен няма значение от коя държава се поръчва. Най-малкото като добавиш и доставката в най-добрия случай няма да излезе кой-знае колко по евтино, ама ще трябва да чакаш кой знае колко ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен брандираните стоки, били те :mitsu-smiley: или каквито и да е други струват скъпо навсякъде. Няма и как да е иначе (реклама, относително гарантирано качество, т.н.). Според мен няма значение от коя държава се поръчва. Най-малкото като добавиш и доставката в най-добрия случай няма да излезе кой-знае колко по евтино, ама ще трябва да чакаш кой знае колко ...

Чакаш около 20 дни, цените са от 2 до 5 пъти по ниски, отколкото в официалните представителства в БГ. Лично аз купувам за себе си части от САЩ от повече от година. Когато доларът беше 1,21 накупих половин гараж неща :icon_thumbup:

Пазарувам от

www.mitsubishiparts.com

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакаш около 20 дни, цените са от 2 до 5 пъти по ниски, отколкото в официалните представителства в БГ. Лично аз купувам за себе си части от САЩ от повече от година. Когато доларът беше 1,21 накупих половин гараж неща :icon_thumbup:

Пазарувам от

www.mitsubishiparts.com

Това са части за стария аутлендър до 2005г. За новия след 2008г. има ли???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разликата не е чак толкова голяма (чак 5 пъти, нали не си си купил филтри и свещи по 2-5лв - оргинални?), освен това не всичко за Американските модели е същото като за Европейските.

 

Абе големичка си е...

Това съм намерил до момента, за сравнение:

 

Bulgaria Romania INTERNET

решетка преградна единична 462 405 0

решетка преградна единична 735 645 0

леген за багажник нисък борд 213 185 128,7

пепелник 93 70 0

защитна лайсна задна броня 320 281 156

теглич 1170 1020 328,9

кабели теглич 328 304 91

 

Цените са в лева, за да може да се сравнява по-добре. Не е ясно какво ще струва доставката от САЩ, но при поръчка на няколко артикула разликата си е цифра...

 

Ако някой има конкретни цифри да дава.

 

P.S. М*м*м* стара... не мога да се оправя с таблицата, но мисля че ще ви стане ясно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

теглич 1170 1020 328,9

кабели теглич 328 304 91

 

Това си е сериозна работа! Браво Capt.Fisher'!

Аз се чудя дали е сигурна доставката обаче. На мен от две неща, които съм си поръчвал от eBay и двете са ми изчезвали. Не знам ... сигурно от тук от пощите ги крадат ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера цифрите, по-добре дай линк, така не става ясно коя цифра какво значи.

 

Сори, тук таблиците нещо не вървят... или по-скоро аз не мога да ги подкарам.

Прилагам файл

mitsu_access.xls

Редактирано от Capt.Fisher
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
А някой да е попадал на алтернативна оферта за предни фарове на Outlander 2003?

 

Какво стана с тези на ДЕПО?

Получи ли отговор ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...