Премини към съдържание

Отключване на Dvd система


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, четох една тема тук че колега си е направил DVD-то да работи в движение без да реже кабели и т.н., но не мога да я намеря. Не се справих с търсачката и ако някой го е направил да каже как става, или като взема моя към края на седмицата да дойда при него да ми го направи :icon_thumbup:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, задаваш ли си въпроса защо производителя е направил DVD-то така, че да не може да се гледа в движение? Защото гледайки DVD-то, ти си отвличаш вниманието (и погледа) и си на крачка от катастрофа с фатални последици не само за теб, но и аз другите участници в движението.

Иначе аз и колегите ми се занимаваме с монтаж и ремонт на автомобилна електроника. Можем да ти дадем всякакви съвети, както и да ти монтираме DVD-то.

Телефона ми е 0887539999, Слави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Масата на DVD-то ти е захваната за ръчната, тоест работи само при издърпана ръчна спирачка. Ако преместиш масата където и да било на друго място няма да имаш проблем, а иначе колегата е много прав, че не е редно да управляваш автомобил и да гледаш филм например.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Масата на DVD-то ти е захваната за ръчната, тоест работи само при издърпана ръчна спирачка. Ако преместиш масата където и да било на друго място няма да имаш проблем, а иначе колегата е много прав, че не е редно да управляваш автомобил и да гледаш филм например.

Не "масата" , а друг кабел е този , който е захванат за ръчната спирачка. Този кабел не прекъсва работата на ДВД-то, а само спира картината му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, задаваш ли си въпроса защо производителя е направил DVD-то така, че да не може да се гледа в движение? Защото гледайки DVD-то, ти си отвличаш вниманието (и погледа) и си на крачка от катастрофа с фатални последици не само за теб, но и аз другите участници в движението.

Иначе аз и колегите ми се занимаваме с монтаж и ремонт на автомобилна електроника. Можем да ти дадем всякакви съвети, както и да ти монтираме DVD-то.

Телефона ми е 0887539999, Слави.

Да колега ясно ми е , защо е така , двд-то си е монтирано фабрично ммес система на митсубиши ,

т.е. не разбрах за кабела при ръчната............, в мрежата при братята братушки намерих вариант с отключване на харда , до колкото разбрах след кракване може и директно да се копират мп3 на харда и нови карти , ама като съм скаран с компютрите... ако има и други мнения моля кажете , БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колега ясно ми е , защо е така , двд-то си е монтирано фабрично ммес система на митсубиши ,

т.е. не разбрах за кабела при ръчната............, в мрежата при братята братушки намерих вариант с отключване на харда , до колкото разбрах след кракване може и директно да се копират мп3 на харда и нови карти , ама като съм скаран с компютрите... ако има и други мнения моля кажете , БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ предварително.

Това с кракването вече е друга бира и е нож с две остриета. Може да стане, но може и да се прецака (унищожи) DVD-то и то така, че после трябва да си купуваш ново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...., в мрежата при братята братушки намерих вариант с отключване на харда , до колкото разбрах след кракване може и директно да се копират мп3 на харда и нови карти .......

 

Колега, дай линк че е интересно какво мислят братушките.

Те винаги са с една идея напред от света :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не мога да го открия но е подобно на това

http://mitsubishiforum.com/forum/forumdisplay.php?f=10

 

http://mitsubishiforum.com/forum/showthread.php?t=27471

Ама нали съм зян с пц-тата та не го вдявам да му се невиди , ако някой е минал по тоя път нека сподели

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...