Премини към съдържание

Добавки към бензин за почистване на горивните устройства на двигател Mivec


Препоръчано мнение

Привет на всички колеги...

От едно известно време гледам приятели си купуват добавки към бензина за почистване къде на дюзи,къде на филтри...или общо казано всички части които прокарват горивото или го изгарят по някъв начин.....ако нещо съм в заблуда...разбиращите може да ме светнат...ще съм им благодарен (като им благодаря предварително)....Аз съм с Аутлендър 2004 - Американец... с двигател MIVEC...и до сега го карам на бензин от времето на вноса....

Питам какви добавки мога да добавям към бензина за този двигател...колко са ефективни...имат ли странични ефекти...в какво се изразяват те....какво бих постигнал с тези добавки...

Преди известно време мой гост от чужбина си купуваше тук...и казваше,че добавките са добри...

Е...в интерес на истината не ги слагаше в "мицубиши", а в "хонда сивик"....

 

Ще се радвам да чуя мненията на колегите които са използвали такива добавки....още повече ако ги използват при двигател като моя....

 

Благодаря Ви предварително....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi предлагат добавка точно за MIVEC и GDI (имат и за дизели DID) системи, ценат е 42лв с ДДС, имаме на склад в Ратола.

 

 

Ползвал съм два пъти от тази за GDI, определено си заслужава цената.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi предлагат добавка точно за MIVEC и GDI (имат и за дизели DID) системи, ценат е 42лв с ДДС, имаме на склад в Ратола.

 

 

А нещо за 4G63? И може ли малко повече информация, линк с инфо за тези добавки? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак от Ратола, адаша каза че са перфектни за почистване на инжектори :)

 

Да , има много добри отзиви :) А и доста се харчат :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Перфектни са добавките ..... при едно условие. Да е чист резервоара, че иначе какъв мармалад става в дюзите. Добре ще е и горивния филтър да се смени, дори на много места видях че хората сменят филтъра преди и след ползването на добавката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...