Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пробиха ми резервоара


Ra1N

Препоръчано мнение

Здравейте.. вчера ходих да си слагам окабеляване на музиката в колата.. и пичовете решиха да направят масата точно върху резервоара. Резултатът - най-вероятно е пробит с 3 болта :( Кажете какво може да се направи? Колт-а е 96+ година :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иди и удуши неграмотниците! :icon_censored:

Ако наистина са го пробили, взимаш един от тях, отивате заедно при истински майстори в читав сервиз и договаряте поправка на резервоара - ремонта да бъде заплатен от извършилите щетата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мирише ужасно вътре, дори като съм с 2 отворени прозореца, дали е опасно да я карам така до утре? утре ще отида да я оправят. Нека ако някой знае читав майстор във Варна да си каже.. че ми е лошо вече :(

Редактирано от Ra1N
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скандал! Как така ще ти пробият резервоара бре? Тва да не е кашкавал витоша, режеш - хапваш?! Да беше дошъл аз да ти ги опна тия жици... Отивай и да ти плащат ремонта и пълна рекламация, да знаят хората да не ходят при тия акъли!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дадах им и 140 лв, 70 лв за кабели и 70 за труд.. Утре наистина ще стане скандал като отида. Пластмасов ли е или метален резервоара ??

Редактирано от Ra1N
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз пусках кабелаци на моя галант ама се чудя колко тъп трябва да си за да пробиеш резервоара

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човек, не карай с пробит резервоар - то цялата кола ще се напълни тая вечер с бензинови пари, не знам дали да не оставиш леко отворени прозорците защото просто не си представям утре да влезеш в колата.

 

П.С. Дано не си пушач или някой около вас да пуши!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дадах им и 140 лв, 70 лв за кабели и 70 за труд.. Утре наистина ще стане скандал като отида. Пластмасов ли е или метален резервоара ??

На всичкото отгоре са те одрали здраво. :icon_doh: При мен монтажа заедно с кабелите излиза точно наполовина - 70 лева. При това го правим както трябва.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата поеха отговорност, търсиха из моргите из Варна, но не успяха да намерят 2ра ръка резервоар.. казаха, че са го калайдисали и отгоре са сложили една туба силикон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Това е временно решение...търси отнякъде резервоар и настоявай ДА ТИ ГО ПЛАТЯТ, ИЛИ ИМ НАПРАВИ ЕДНА КАЧЕСТВЕНА "БОМБА" на тия некадърници! Представи си, че ти е натоварена колата, или си с много хора и минеш през някоя дупка или неравност, които са РЯДКОСТ за БГ ПЪТИЩАТА :D ...не си оставяй така колата!!!

УСПЕХ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ако е натоварен и мине през дупка какво?! Резервоара е пробит от горната си страна където е седалката...?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ако се прояви отново проблем отивам при тях и настоявам за смяна. Не успяха да намерят никъде по моргите на Варна такъв резервоар.. опитаха бях свидетел :) Макар, че сега четах за един колт на части в мобиле.бг.. дано не се налага до там да се стига:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...