Премини към съдържание

Зaдница, амортисьор?


niko_shyne

Препоръчано мнение

Какво означава когато мина през легнал полицай или някаква друга по-голяма неравност и задницата съска? Какъв е проблема - има ли проблем или е нормално? Не ми е много ясно, надявам се да не се смеете много.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно притеснение по-малко. Който се посмял, посмял.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съскат амортисьорите и това значи, че са добре !

Без да съм сигурен дали това е така, ще посоча едно изключение - амортисьорите на колата на сестра ми (опел астра) съскат, а на галанта не се чуват. Нейните са много меки, а на галанта едвам ги помръдвам (натискайки за калниците надолу).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм сигурен дали това е така, ще посоча едно изключение - амортисьорите на колата на сестра ми (опел астра) съскат, а на галанта не се чуват. Нейните са много меки, а на галанта едвам ги помръдвам (натискайки за калниците надолу).

Коегата кара Галант със съвсем друг тип окачване, съответно не може да се сравняват двата автомобила........

Иначе за колегата имам амортесиори за Галант Е33А.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

на галанта едвам ги помръдвам (натискайки за калниците надолу).

Твойте са твърди казваш? Ела да пробваш моите.........Не мърдат и не съскат

Колега карай си колата и свиркай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да спомена, че колата не е с оригиналните амортисьори, т.к. на таблото има някаква схема на окачването и четири бутона да избираш (компютърче точно по средата на таблото) и като вдигна капака има някакви букси, които предполагам са влизали в оригиналните амортисьори. Но това само Вие можете да кажете, които сте виждали, аз само предполагам, не съм виждал до сега такова нещо. Имах ксантия, на която й се променяше окачването, но там беше с една ръчка, а не с бутони. Някой има ли представа колко струват такива амортисьори?

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето виж ТАЗИ ТЕМА

Дано ти е полезна!

Ако те интересува още нещо, питай!

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...