Премини към съдържание

Обсъждане на идеи


Препоръчано мнение

Тва сега пенсионерски клуб ли беше или митсубиши клуб B)

Сериозно ли идеите ви за забавление в автомобилен клуб се изчерпват с игра на картоф и федербал :huh:

Добре, че и от митсубиши не мислят така, щото иначе надали щяхме да видим:

http://www.rally-erc.com/foto/gallery/64/miglia_leg02_11.jpg

 

Някой сега да не ме погне, ясно ми е, че не е удачно да се правят мизерии с колите. Веднъж годишно, обаче бих се радвал да видя някое друго еклипсче, лансърче и ево да си къса гумите по пистата :)

Ако някой ден се решите на тази крайна стъпка, писта Дракон е най-подходящото място, но има и други, по-евтини места (пистата в Плевен, пистата до Дупница, летище Лесново и т.н.).

:drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Rosko, като се видим в Севлиево, напомни ми да ти покажа много интересен асфалтов полигон -около 500/100 метра. Там ще поговорим и за евентуални подробности.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става! Севлиево е централно място, има достатъчно хотели там, поляни и баири за палатките - колкото си щеш - може и там, при все, че не съм привърженик на идеята за пистови изпълнения..... Но ако колегите решат така - ще заключа децата в колата, докато свирят гумите - колко му е ;-)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към мнението на колегите boko84 i Echik с парите, служещи за наемане на писта да се направи тази идея за покупка на стар/и абтомобил/и. Така хем ще си начешем крастата, ще изпитаме адреналина от шофирането и хем няма да сме набутани толкова много. Каква ми е мисълта - примерно за 1000 лв (нужни за пистата) купуваме 2 лади (жигули,москвич) .На определеното място за среща си спретваме едни състезанийца по двойки до излъчване на победител , след което ако автомобилите не стават за нищо ги даваме за скрап и взимаме по 300 лв за бройка (в момента желязото се търгува скъпо) = 600 лв и тези пари автоматично влизат в хазната на клуба - за благотворителност за дома (ако и другите колеги са съгласни) И така загубата ни няма да е голяма ,а тържеството супер забавно :)

 

П.С. Разбира се за това начинание ще трябва да се съберем доста хора. Предлагам правилото за участие да е такова - всеки който е дал пари ще кара (другото правило е да не е пил)

 

Ако се сетите нещо друго за добавяне по тази едия пишете .... като може и да се отхвърли :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че не трябва да се издевателства над някой стар автомобил, независимо от марката.Не обичам чупенето зорлем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, малко не следите хронологията на постовете ми се струва. Никой не е казал, че трябва да бъде точно на Калояново и че ще трябва да платим 1000лв. Все пак цената се договаря , а и има и други по-евтини писти както сподели колегата. Все си мисля, че ако се организира такова мероприятие, бихме могли да помолим и Балканстар за лека финансова помощ, като те могат да спретнат един тест -драйв, а и може и други спонсори да се намерят. Но като цяло едно такова мероприятие си е публична изява и изисква по-строга организация, но пък ще е много показателна за нивото на развитието на клуба. А и една такава среща може да докара хората с класните автомобили , които рядко или почти не виждаме на срещи. Като цяло такава да е концепцията, а после какво може да се прибави може да се реши допълнително. Пак казвам , споделям го като идея.

 

 

И аз не съм фен на гаврата с неприятни дори за каране возила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че не трябва да се издевателства над някой стар автомобил, независимо от марката.Не обичам чупенето зорлем!

 

Като цяло сте прав колега ,но да погледнем от една друга гледна точка :

За един автомобилен фен клуб, първата асоциация , която човек си прави е автомобили и хората зад волана в тях , а не картоиграчи, шахматисти и т.н. А какво е характерното когато се съберем много хора с техните автомобили? Погледнете в подписа на Емо и ще се разбере :) Още повече ,че както самите ние се изразяваме : "караме самолети"... Е не е ли добре да се види някое изпълнение.

Разбира се много малко хора биха се навили да си издевателстват над колите (аз да си призная не съм сред тях) и точно за това предлагам вече споменатата идея. А и както писах , 1000 лв не отиват ей така напразно в джобчетата на съдържатели на писти.

 

П.С. Дано не съм си изградил образ на чупещ зорлем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...................... А и една такава среща може да докара хората с класните автомобили , които рядко или почти не виждаме на срещи.

Тези които не идват по срещи не идват, не защото е лоша организацията или пък е добра, а защото не изпитват такава вътрешна потребност. И това си е техен избор.

Не виждам защо трябва да правим нещо специално, с единствената цел тези хора, за които говориш, да благоволят да посетят клубна среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А и както писах , 1000 лв не отиват ей така напразно в джобчетата на съдържатели на писти.

Стига с тези 1000лв бе човек...кой ти каза ,че трябва да са толкова, а и толкова да са , никъде не е казано ,че ще ги плащат 4 или 5 човека или само клуба. Когато (ако) стигнем до тази част ще го мислим. Финансирането не е толкова сложно, колкото организацията. А и идеята не е да има драг или да си тормозим колите или издевателстваме над тях само. Може да има и полигон , колчета да се наредят и да се види кой може да паркира и кой не, кой колко прецизен и добър шофьор е, а не само колко ти е бърза колата. Може един конкурс за красота да им направим...Всякакъв компетишън може да си спретнем помежду ни, за да направим едно такова мероприятие интересно и весело. Не разсъждавайте толкова голфаджийски за клуба моля и за членовете му. Може да имаме спортни наклонности но не сме рацери в прекия смисъл на думата.

Обаче с някоя избушена Лада, какви изпълнения може да видиш не ми е ясно. Там няма пърформънс има само фън и то за кратко, преди да избие някое бутало... :D

 

Тези които не идват по срещи не идват, не защото е лоша организацията или пък е добра, а защото не изпитват такава вътрешна потребност. И това си е техен избор.

Не виждам защо трябва да правим нещо специално, с единствената цел тези хора, за които говориш, да благоволят да посетят клубна среща.

Не е точно така. Разбирам какво имаш предвид, но то си е и за нас по-скоро. Не е идеята единствено заради тях или пък специално. Такова събитие би се вместило добре в едно двудневно мероприятие, а тези хора, за които говоря, могат да бъдат само един плюс към всичко това. Все пак иска ми се да видя има ли и някоя бърза бегачка в БГ с три диаманта на предната решетка, а не само да си пишем във форума за такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Тодор,

 

Първо: Не съм се хванал за 1000 -то лева (просто по-нагоре в поста се говореше за такива примерни суми) Добре , нека не са 1000 , 900 да бъдат , 800.. дори 700 лв ... , но съгласи се добра организация за без пари никой няма да направи.

 

Второ: Никога не съм споменавал да плащат 4-5 човека тези пари.

 

Трето: И още нещо , защо тогава да наемаме писта и полигон ,ако само ще се нареждат колчета и ще паркираме - това може да си го направим навсякъде. Аз поне ако ще идвам на писта или полигон , ще искам да видя и аз някоя бегачка ( никога не съм смятал моята за такава )

 

П.С. Дано сега съм разбран правилно. Не искам да натрапвам мнението си , просто доразвивах идеята на други колеги.

 

П.С.С. А няма да имам нищо против ако БС организират всичко и ни оставят ключовете на 2-3 EVO X-ки :) :) ( това в кръга на шегата )

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това пък да се купи някоя барака за няколко стотин лева, Ечика ли кой беше - май на майтап го подхвърли и се изпохващахте. Такава идея е доста неуместна ми се струва, то за толкова пари нали се сещате че колата и толкова ще върви, в смисъл че ще иска доста стягане. После по самото придобиване и после за освобождаване от нея има толкова бюрократични галимации, че едва ли си струва такава идея да се реализира.

Пък и главното да се развие една такава концепция за изкарване на срещата си е самата организация, отделно дето има разходи.

 

Това предложение за писта си е най крайния вариант и по нататък може и да се стигне до там, но като са по вече хора. Това досега не е правено и каквото се е постигало за организиране на някаква най обикновена среща, няма много желаещи да поемат по сериозен ангажимент.

В идеята за нещо по различно на срещите може и пак да има нещо свързано с колите, но да не става толкова сложно. Може някакъв подходящ плац или полигон да се ползва и пак ще си намерим интересни занимания за разнообразяване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трето: И още нещо , защо тогава да наемаме писта и полигон ,ако само ще се нареждат колчета и ще паркираме - това може да си го направим навсякъде. Аз поне ако ще идвам на писта или полигон , ще искам да видя и аз някоя бегачка ( никога не съм смятал моята за такава )

Къде може да се направи навсякъде...на паркинга пред Била ли ? :D Първо , Второ и Трето ... :drinks: Четвърто и най-важно...едното не изключва другото. Целта е да е писта, понеже там могат да се организират мероприятия за всички вкусове и интереси. Ти например не искаш да си тормозиш колата, ами участвай в мероприятията тип полигон, прецизно шофиране, конкурс за красота, авто озвучаване или нещо друго което измислим ние и ни се стори интересно...Какво да е ? Ми не знам аз :icon_blush: ...Предложи нещо, но по-реално и общодостъпно, в което могат да се включат всички , а не като дочупването на някаква бъдеща скрап, в което могат да са активни едва няколко души . Други хора пък, вместо да си ги мерят във форума , може да си ги премерят на пистата... :drive: Изобщо там е мястото, където могат да се развият всички ситуации, без да бъде ощетен някой и да ни мине времето сред някакво действие, екшън, компетишън, чемпиъншип или както искаш го наречи. Финансовата част пак ти казвам, не я мисли...Това не е фактор в случая . За целта има спонсори, банки, партийни каси , празни чекове и т.н. варианти много.

Не възприемай толкова конкретно постовете ми, понеже не са част от програмата, а само идеи. Това ми е родила главата до момента и това предлагам. След като се поразрових из нета ,гледам ,че и други клубове ползват услугите на писти за националните срещи. А какви коли ще има зависи от нас. Ще видиш/видим това което си направим...ако се хванем сериозно може с бегачки, може и без, но това ще покаже до къде ни стигат силите и дали не сме само форумни плъхове, които само си чешат пръстите и си губят времето пред мониторите.

Събирането на полянка е най-лесно... :) Него пак може да го оставим за Рожденния Ден . За това предлагам ,този път нещо по -сложно , но пък за това осъществимо, реално , достъпно за всички и най-вече привлекателно за хората с бензин в кръФтЪ . ХАУ !

 

П.С. :На мен дори, повече би ми било приятно, да си стоя нейде покрай едно такова мероприятие ,да си пийвам Мохито и да наблюдавам само , ама няма кой да ми го организира, ако ми схващаш мисълта...За това се пъна тука, толкова да обяснявам... :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви наредя столчета, ще ви дам бира, а аз ще правя пумпали с колта :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към мнението на колегите boko84 i Echik с парите, служещи за наемане на писта да се направи тази идея за покупка на стар/и абтомобил/и. Така хем ще си начешем крастата, ще изпитаме адреналина от шофирането и хем няма да сме набутани толкова много. Каква ми е мисълта - примерно за 1000 лв (нужни за пистата) купуваме 2 лади (жигули,москвич) .На определеното място за среща си спретваме едни състезанийца по двойки до излъчване на победител , след което ако автомобилите не стават за нищо ги даваме за скрап и взимаме по 300 лв за бройка (в момента желязото се търгува скъпо) = 600 лв и тези пари автоматично влизат в хазната на клуба - за благотворителност за дома (ако и другите колеги са съгласни) И така загубата ни няма да е голяма ,а тържеството супер забавно :)

 

П.С. Разбира се за това начинание ще трябва да се съберем доста хора. Предлагам правилото за участие да е такова - всеки който е дал пари ще кара (другото правило е да не е пил)

 

Ако се сетите нещо друго за добавяне по тази едия пишете .... като може и да се отхвърли :)

 

Абе,колега-много те моля,дай ми координатите на пунктовете за желязо,където изкупуват колите по 300 лв. бройката!!!!Имам 250-300 коли на плаца и съм склонен да ти дам и комисионна за информацията.В момента цената на кг. желязо е 18-20 ст. /нещо не се връзват нещата/Една кола чисто излиза около 150 лв.,/като се приспаднат гумите,стъклата,пластмасите,седалките/. Твоите цени бяха валидни преди около година...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто си дадох мнението и се опитах да размишлявам върху дадена вече идея .... , вижда се ,че след нормално обсъждане тя се счита за неуместна и за това аз спирам да пиша по въпроса. Ще се радвам и някои други закачливи колеги да се спрат , и да си бяха предали 150-200 коли реди половин година (не ми е задача всеки ден да следя изкупните цени на метали ) понеже е неуместно да се обаждат по такива въпроси.

 

Дано успеем да се организираме , защото аз съм ходил и на други такива събирания на писти с по 150-200 коли - в този ред на мисли ще е хубаво да се съберем с другите японски марки (или част от тях)

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто си дадох мнението и се опитах да размишлявам върху дадена вече идея .... , вижда се ,че след нормално обсъждане тя се счита за неуместна и за това аз спирам да пиша по въпроса. Ще се радвам и някои други закачливи колеги да се спрат , и да си бяха предали 150-200 коли реди половин година (не ми е задача всеки ден да следя изкупните цени на метали ) понеже е неуместно да се обаждат по такива въпроси.

 

Дано успеем да се организираме , защото аз съм ходил и на други такива събирания на писти с по 150-200 коли - в този ред на мисли ще е хубаво да се съберем с другите японски марки (или част от тях)

Не разбрах защо е "неуместно да се обаждам по такива въпроси"??? Всъщност аз имам автоморга и това ми е една от основните дейности.Колкото до съвета да съм си бил предал колите преди половин година --- ами аз тогава ги предадох и сега затова карам нов OUTLANDER. Извинявам се за може би леко изострения тон, но смятам, че когато се пише нещо,трябва да се следи за нивото на компетентност...

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем на идеите и предложенията!

 

 

Като стана дума по-горе за писти... Мисля си, дали ако се организира среща на клуба на някоя писта ще е атрактивно да се поканят колегите от форума, а и други притежатели на EVO, GALANT VR4, 3000 GT...

Идеята е ако те нямат против - да ни повозят за по едно кръгче с бегачките!

Предполагам "старите кучета" от клуба знаят къде да намерят собствениците на подобни автомобили и ако идеята ви допада, нека ги поканят.

А ако някой познава и ТЕЗИ ДИАМАНТИ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тошо, пак ще ми кажеш, че се обаждам като черна станция, но пак да си кажа - дай предложение как да оправим финансирането. Ама да е като хората. 1600 лв за писта, отделно за озвучаване, измерване, стюарти - супер! Ние всички сядаме, чоплим семки, цъкаме с език, радваме се на доброто време, сърбаме биричка и жените ни ни откарват до близкият хотел/почивна станция/палатка..... Идилия!

 

->Един бърз въпрос - колко от колегите в клуба биха се пуснали на пистата? 10? Долу-горе. Хайде - 20! (ама то трудна работа) На другите интересно ли ще им е? Аз залагам, че няма да им е интересно! Поне на повечето.

 

Колко "бегачки" ще дойдат на мероприятието? 5? 10? И какво? 5-10 "бегачи" ще си правят кефа, а ние ще се грижим за плащане, организация, какво ли не.... Ми не ми се вижда РАЦИОНАЛНО. На който от колегите му се е доходило на рали - догодина дори ще има кръг от WRC в България. За който не знае - датата е ок 20 юли 2010г. - Рали България. Има пистови шампионати, високопланински, всякакви. Мисля, че който иска да гледа - ще се замъкне там и най-добре!

Що се отнася до другите видове "компетишъни" - те могат да се направят и на поляната. Дори ще имат една идея по-голяма степен на трудност, поради къртичините.

 

Вижте, колеги. Нямам нищо против да направим нещо по-различно, дори днес колегата Vanjo беше така добър да ме заведе да разгледаме един полигон - чудесни зелени площи около него, а за незаинтересованите в пушещите гуми - на 30 м. е река Росица - дето само се чудим как да се съберем на риба..... Гр. Севлиево, има хотели, централно, съдействие от сериозен човек на място, безплатно. Или най-много да почерпим.

Вчера с Gepito_vt (Жоро, дано не съм объркал ник-а ти) разисквахме същатата тема. Жоро ще провери налично бивше селскостопанско летище около Габрово. С минимално заплащане, ако изобщо се налага.

ОБАЧЕ:

Зада направим нещо за кефа на (цитирам):

"Тези които не идват по срещи не идват, не защото е лоша организацията или пък е добра, а защото не изпитват такава вътрешна потребност. И това си е техен избор.

Не виждам защо трябва да правим нещо специално, с единствената цел тези хора, за които говориш, да благоволят да посетят клубна среща"

ми се вижда достатъчно несериозно, защото тези хора не са направили нищо за клуба. Не са участвали в мероприятия, не са дошли при децата, нищо. Ние ще организираме, финансираме, какво ли още не, за да дойдат хотрата, да се изкефят, току виж и хонорар поискат, че ще се "забавляваме". Може и да не съм прав, ще направя снимки на полигона, на който колегата Vanjo ме заведе днес, с Жоро ще постне условията, местоположението и размерите на полигона и там, след което смятам да съм си изпълнил дълга към идеята, която ми е чужда - все пак цени на пистата "Дракон" и още 2 алтернативи - най-вероятно безплатни - за незаинтересован от подобни "кушии" човек - стигат.

 

Нека колегите, които знаят как и къде - да дадат повече конкретика. Пък и конкретни предложения за финансиране, прогноза за броят на присъстващите автомобили/хора....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско , по другите клубове финансирането го решават чрез спонсори. Не искам да пускам линкове, но като гледам на някои, спонсори са дори членове на нашия клуб...Сега с тези цифри които веднъж са 1000 лв, сега дори 1600лв мисля ,че спекулирате безмислено и само стряскате хората. В момента обсъждаме идеи. Нито сме решили нещо в случая, нито сме се насочили към нещо конкретно, за да обявяваме колко ще струва. Може и без пари да е в крайна сметка, кой знае ?! Ако намерим спонсори, а аз съм сигурен ,че такива ще се намерят, на клуба и на присъстващите, мероприятието няма да струва нищо. Помисли малко по въпроса и ще разбереш, че това е логичния и възможен начин да се случат нещата.

А колко от колегите биха се пуснали...не знам. Предполагам ще има такива и то не малко, понеже мероприятията , които могат да се организират на една писта не включват само 400 метра драг. Все пак сме авто клуб и мисля, че може да си измислим какво да правим за да ни е интересно и това да включва нас и колите ни. Състезанията на маса сме си доказали ,че сме добри в тях, но не може да се продължава все така. Не че има лошо или не ми харесва да си пийвам с теб или някой друг, но малко поне трябва да заприличаме с някое друго мероприятие наистина на автоклуб, каквито сме всъщност. Нали всъщност и целта на тази тема е такава, събиранията да не се свеждат до нареждане на маса и сядане около нея. Но като правим нещо, поне да го правим като хората.

А с това за WRC шампионата... :icon_doh: ми да вземем да организираме националната среща направо там и да се възползваме безплатно от организацията и бИгачките... :D Нееее, сега сериозно...Всичко това го правим заради нас и ние сме тези които ще направят нещо такова интересно, а не някой друг. Не го правим заради някой друг, но просто по този начин показваме на тези, на които им се струваме пенсионерски клуб, че на членовете фантазията и възможностите не стигат само до събиране покрай някоя маса без значение на полянка , ресторант, хижа или хотел. Не разсъждавай, все едно имаш някаква собственост или че клуба е само за тези които идват на срещи на децата и т.н.Малко егоистично ми се струва да се казва, ние ще организираме, ние ще финансираме...и т.н. Дори и така да е , ние сме членовете и постояното присъствие в този форум от дълго време и на нас се пада честта, отговорността и грижата за такива неща, защото се предполага че сме истински фенове и не правим всичко това с някаква комерсиална цел, а за да покажем достойнствата на трите диаманта и че наистина има такива, а и да си изкараме приятно. Целта е да се популяризира марката и да се привличат нови членове също, нали...Помисли всъщност и от обратната страна на въпроса...Защо хората с Паджерота са в Оф-роуд форума и защо бегачките са в тунинг форума...а тук се подвизават само Рънъри и Каризми предимно. Според мен ,защото тук нищо не ги привлича и няма интрига за тях и поле за изява ,на което да се изявят и да покажат възможностите на колите си. Погледни на нещата като на развитие, а не като на безмислено хвърляне на средства и усилия. А Рожденния ден на клуба, пак може да мине в задушевната атмосфера на цвъртящи скари и студени напитки на някоя полянка... :icon_thumbup:

Сигурен съм , че ако се стигне до едно такова мероприятие на националната среща, на хората ще им е интересно и всички ще си изкараме приятно и времето ще мине неусетно. Ако ви се струва сложно и твърде различно , вижте как са са правени нещата по други клубове и ще видите ,че няма нищо страшно и в крайна сметка, всички са супер доволни.

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си ги измислям цените, бе човек! Постнал съм ги на първата страница на тази тема, ще ги постна пак. Копирани са от сайта на пистата директно, sirko постна линка.

 

Ето цените

Събота 1 100 лв

Неделя 1 600 лв.

Уикенд 2 500 лв.

 

П.П. Ето и още:

Цените са с включен ДДС.

 

Използване на измервателна и озвучителна апаратура, екип стюарди и резервиране на цялото заведение се заплащат допълнително.

Наемът за уикенд включва ползване на трасето, паркинг и помещение за офис на организаторите, като цената е за 8 часа ползване на пистата и 10 часа за цялото съоръжение.

 

И не казвам, че не е възможно! Просто нямам опит в търсенето на такова финансиране, не знам как става. Нямам контакти, които могат да помогнат.

Относно присъствието на Паджеротата в Оф-роуд форума и на Еклипси и др. в Тунинг форумите и техните мероприятия - ми те са си специализирани за това, хората това ги влече. Не казвам, че няма да дойдат при нас на такова мероприятие. Ще дойдат, но само на такива мероприятия. Остава въпросът дали си струва усилията да се търси финансиране, да се създава яка организация и кой ще се заеме с всичко това?! Защото без стюарди и озвучителна и измервателна апаратура е все едно да сме на полето. Оттам се вдигат и разходите. Ако мислите, че можем да се справим и да намерим спонсори - ОК, аз там не мога да помогна! И обикалям насам-натам да търся безплатни или ниско бюджетни варианти.

Ще прескоча закачката за собственическо и егоистично и не знам си какво.... В 3 страници тема има 2 предложени конкретни варианта, като чакам инфо за трети, ще постна и него. При все, че не съм много фен на идеята - питам, разпитвам и давам конкретни предложения и актуална информация. Ха давайте още - да си харесаме мястото, да видим условията и да търсим начин да го направим. Евентуални спонсори и евентуални писти са само евентуални. И си чешем пръстите.

 

П.П. Ранърите са 2-3, Каризмите - малко повече, най-много са Галантите......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си ги измислям цените, бе човек! Постнал съм ги на първата страница на тази тема, ще ги постна пак. Копирани са от сайта на пистата директно, sirko постна линка.

Знам ,че не ги измисляш, но те са примерни по-скоро, понеже би трябвало да подлежат на договаряне , а и не сме решили ,че ще е там със сигурност . За това става въпрос. Остави ги настрана и не им обръщай внимание на тези цифри. Дори не смятам, че и за базови трябва да ги приемаме. Обсъждаме си за момента и нищо повече. За момента аз защитавам идеята и само слушам колко скъпо и трудно щяло да бъде. Е хубавите неща не стават лесно. Но да караме всичко по реда си. Не е ясно дали въобще, това е удачния вариант за провеждане на среща в клуба. Ако решим така да бъде,тогава вече може да разглеждаме и финансовата страна. Но първо трябва да стигнем до единодушие или поне на хората да им се изясни, дали искат това да се случи или не. Може да се спрем на 2-3 варианта...и да решим кой да е приоритетен. Понеже ,ако не се намерят спонсори, ако няма достатъчно желаещи и т.н. цялата ситуация се променя. Но до такъв момент не мисля, че ще се стигне. Ако се разбере, че сме взели решение за такова събитие, спонсори сами ще се появят , понеже това е реклама за тях, а цената е символична. Тъпото е ,че за момента само няколко души обсъждаме нещата тук и никой не казва, струва ли му се удачна такава идея и би ли му било приятно да присъства на такова събитие.

Темата е за това, как да ни бъде по-забавно на срещите. Давайте идеи и да го мислим .

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Четейки всичко до тук,напълно оправдавам Rosko в стремежа му да наложи максимата "Слез на Земята,Мойсей...".Преди два дни ние обсъждахме с него набързо темата и не почувствах той да има нещо против-просто човекът е реалист и разсъждава трезво за нещата.Аз имам един много,много КОНКРЕТЕН въпрос: Всичкото добре,меракът е страхотно нещо, разнообразие трябва, НО...АДЖЕБА, за кога /по време/ става въпрос??? В смисъл-кой месец - есента вече дойде,всеки трети-пети ден вали,нощите са доста студени - май вече ще говорим за пролетта, и то късната,като най-ранен вариант. А ако е така,не е ли твърде рано за обсъждане? Не е ли по-добре темата да се заключи за няколко месеца, да дойде краят на зимата/дай Боже/ и тогава да си поговорим пак...Как смятате?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все пак темата е за всякакви идеи и за всякакви срещи на клуба! Не мисля,че заради конкретното предложение за писта трябва да се заключва цялата тема. Наистина сезона на пистовите изпълнения приключва, но до следващото лято ще има и други срещи (надявам се) и нека умуваме за тяхното разнообразяване.

Жалко само, че неколцина колеги пишат тук, може би трябва да се закачи темата като ВАЖНА!

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля друго :) , крайно време е да организирам една среща в Хасково , примерно на пролет - мога да уредя добър хотел в известния парк Кенана , на 50м. има тенис кортове спа - център и много други екстри :) , осен това около града има доста язовири където можем да ходим за риба , наблизо е и известната гробница в с. Александрово , също така може да използваме картинг пистата и да си караме картове и да си направим състезанийце както си му е реда с награждаване , почетна стълбичка , шампанско и т.н. Пистата е една от най - добрите ето линк към нея.

 

http://www.karting-haskovo.com/bg/

 

 

Мисля че , състезанието с картове ще много по - добре за повечето от нас.

 

 

Поздрави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на Жоро за картинга ми допада. :) Мисля,че ще е доста забавно,както и по-постижимо за нас на този етап. :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...