Премини към съдържание

Още една звездичка


TRiStaN

Препоръчано мнение

А добре заварили. Аз си мълчах два месеца, защото още не съм почерпил :icon_blush:

Предлагам на вашето внимание :mitsu-smiley: SPACE STAR 1.6 16V - 4G18 - 98к.с - 2001 г.

Снимките са правени с възрастен телефон, ама такова имах.

 

http://img143.imageshack.us/img143/2405/84581479.jpg

 

http://img529.imageshack.us/img529/1882/85084097.th.jpg

 

http://img143.imageshack.us/img143/7157/in1.th.jpg

 

Карана е половин година и в България от последния собственик - не й личи. Аз й врътнах :crazypilot: още 5000км - два месеца по дупките, засега се държи мъжки.

Девойката я хареса от пръв поглед, макар да ми се чудеше, защо се оглеждам за коли "дет не ги карат много".

Днес я водих в Ратола, да я поглезя ... оригинално масълце, филтърчета, ангренажен ремък и ролка и др, вярно още "половин" заплата отиде :icon_crying:

За сметка на това момчетата се справиха сравнително бързо и вече си е в къщи.

А - с тази кола оцених предимството "да караш седнал".

 

От мен толкова.

Обещавам да ви помахам, когато се разминаваме с други звездички (и всякакви диамантчета).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дълго стоя този автомобил по обявите в нета и ето ,че си има горд собственик! Честито и безаварийни километри! За почерпка -и аз още не съм го направил,но на една от срещите и това ще стане.Казват,че това е икономичния Спейс Стар-след време ще си кажеш мнението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега,да си я караш мнооооого безаварийни километри :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам предишния собственик да й е търсил много пари и затова да се е задържала по обявите (явно за мой късмет). Двигателя се държи много приятно и изглежда поддържана кола. Имаше сдали багажа 4 копчета за прозорци, изгорели крушки, препипах и дисплея на "компютъра" (както си е му е реда).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
А добре заварили. Аз си мълчах два месеца, защото още не съм почерпил :icon_blush:

Предлагам на вашето внимание :mitsu-smiley: SPACE STAR 1.6 16V - 4G18 - 98к.с - 2001 г.

Снимките са правени с възрастен телефон, ама такова имах.

Kарана е половин година и в България от последния собственик - не й личи. Аз й врътнах :crazypilot: още 5000км - два месеца по дупките, засега се държи мъжки.

Девойката я хареса от пръв поглед, макар да ми се чудеше, защо се оглеждам за коли "дет не ги карат много".

Днес я водих в Ратола, да я поглезя ... оригинално масълце, филтърчета, ангренажен ремък и ролка и др, вярно още "половин" заплата отиде :icon_crying:

За сметка на това момчетата се справиха сравнително бързо и вече си е в къщи.

А - с тази кола оцених предимството "да караш седнал".

 

От мен толкова.

Обещавам да ви помахам, когато се разминаваме с други звездички (и всякакви диамантчета).

Честито :icon_thumbup: няма да съжаляваш за избора. Аз навъртях от март 10 000 км. и всеки път нямам търпение да се кача да карам. Вярно е, че случих на много запазена звездичка, но винаги съм бил на мнение, че японците са прецизни, пресметливи и МНОГО практични хора:) Не знам точно какво имаш предвид под "да караш седнал", обаче на мен много ми харесва това, че седалките са някак си...по височки и се шофира супер удобно:) Хиляди безаварийни километри ти желая :icon_thumbup: :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...