Премини към съдържание

Избор на накладки


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги :)

Изправен съм пред следната дилема : Дойде време за смяна на предните накладки. След обстойно проучване и ровене из форума стесних избора до няколко марки. A именно - Kashiyama, Akebono и евентуално Ferodo. След няколко телефонни разговора с посочените в темите магазини, разбрах че основно предлагат части на Nipparts и Japanparts, които до колкото знам са опаковъчни компании и всъщност производителя може и да не е японски (а примерно източно-азиатски).

Та въпроса ми е, ако някой напоследък е сменял накладките и е доволен, да ме насочи към марка и магазин (от София съм).

Благодаря предварително. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година по съвет на Марин, за което му благодаря :icon_thumbup: , сложих Кашияма от Нипартс Пловдив и съм много доволен от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година по съвет на Марин, за което му благодаря :icon_thumbup: , сложих Кашияма от Нипартс Пловдив и съм много доволен от тях.

И аз към Kashiyama-та съм се насочил, но не мога да открия къде ги продават :/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених няколко чифта, и мога да споделя, че съм много доволен от акебоното като спиране. Първото ми свиреше един бробег, но това с което съм сега няма грижи. Цената е много добра също.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с Textar. В оторизираният сервиз също са слагали такива, но пишеше Mitsubishi service Textar.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На повечето Галанти на малко километри които съм разглобявал, накладките са Mitsubishi service Textar , както по горе е казал колегата.

 

п.с. Един куриоз разглобявам си поредния Галант и хоп чисто нови дискове и накладките акебоно . Викам си е тъкмо ще си ги сменя на моя че са си поизносени а пък и 100% оригинални, нали колата е от Германия все пак знам че няма менте. Смених си ги и опаааа свирят като спирам ама истински ,чак на светофарите всички мене гледат . , викам ще се оправят бахти нали са оригинални и така 3000 км. карам си но не би и не би.

Писна ми да свиря като влак и сложих едни Текстар купени от България 60лв. !!! и проблема се реши моментално !!! :icon_thumbup:

 

Извод: Явно и в Германия почнаха да слагат добри фалшификати !!! :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В&Д авто -1407 София, кв. Кръстова Вада, ул. Д-р Борис Вълчев №39

 

тел. 02/ 819 39 39

Редактирано от dobri1200
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В&Д авто -1407 София, кв. Кръстова Вада, ул. Д-р Борис Вълчев №39

 

тел. 02/ 819 39 39

Благодаря :) Аз точно от там се връщам. Комплект предни накладки Textar = 44лв. :rolleyes:

Като покарам малко с тях ще напиша отзиви.

Редактирано от cyclodrome
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...