Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Електромобили


TAZ

Препоръчано мнение

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Това е пълна безсмислица. Защо?

Ами преди плащах 100 лв. данък за кола на 18 години. Взех нова с Евро 4 или 5 (кой го е грижа) с по-малко вредни емисии и т.н. Като резултат плащам 4 пъти повече. По тази логика за електромобил сигурно ще плащам 4 пъти повече от новата кола. Аз мисля за природата, а държавата ме наказва с по-високи данъци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Независимо, че си мислим, че сме далеч от електромобилната ера, в България започнаха да се появяват компании, желаещи да инвестират в тази сфера. :icon_clap:

 

http://www.dnevnik.bg/pr_sfera/2010/11/18/995421_fullcharger_international_i_mestniiat_operator/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За Америка има нов вариант на Mitsubishi i MIEV

 

http://www.netcarshow.com/mitsubishi/2012-i-miev_us_version/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...
  • преди 2 седмици ...

3 години карах I-Miev тук в България и смея да твърдя че това е уникална градска количка

 

Здравейте колега,

Ако ви е удобно бихте ли споделили малко повече информация?

- Как и къде зареждахте батерията,

- пробег с едно зареждане, в началото и след години експоатация,

- паркиране в зоните,

- притежавате ли още автомобила или сте го продал

 

Благодаря,

Стоян

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

3 години карах I-Miev тук в България и смея да твърдя че това е уникална градска количка

 

Интересно. Колега да не си объркал Холандия с България? Тук няма никакви условия за шофиране на електромобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно има някакви условия и успяват да ги карат, а на мен също ми е чудно. Тук във Варна, една от голмите банки разполагат с iMiev служебни и си ги карат редовно из града. А във Стара Загора до универсалния магазин съм виждал станция за зареждане на електромобили, но за жалост не сме Холандия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно. Колега да не си объркал Холандия с България? Тук няма никакви условия за шофиране на електромобил.

В Стара Загора има доста станции за зареждане на електромобили ,всички зелени зони са безплатни за такъв тип автомобили ,а също до колкото знам са освободени и от данъци .Така че не е толкова страшно да се кара такъв автомобил в България .

П.С: Две Тесли постоянно си карат из града повече от година .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам i-miev, повече от месец. Зареждам си го в гаража за около 5 часа и половина, на три дни. Паркирането в синя и зелена зона е безплатно-дават ти стикер, също нямам и данък. Много е удобен за придвижване в града!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колата е на 4,5 г., на 12000км., и изминава с едно зареждане около 120-125км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...