Премини към съдържание

Препрограмиране на американско сд-авто радио


Препоръчано мнение

Здравейте колеги бих искал да ви попитам според вас възможно ли е да се препрограмира радио тунера на американско сд. И ако да къде? Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам е Боливийско, марка Кокан :)

Ами не е, даже колега не е и мексиканско. Няма какво сега да се бъзикаме и заяждаме, мисля, че не сме затова в този форум. Пайниър ДВД е, и е предназначено за американския пазар. Помолих ако някой е чувал нещо да сподели. Айде колега със здраве. Поздрави. :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е, даже колега не е и мексиканско. Няма какво сега да се бъзикаме и заяждаме, мисля, че не сме затова в този форум. Пайниър ДВД е, и е предназначено за американския пазар. Помолих ако някой е чувал нещо да сподели. Айде колега със здраве. Поздрави. :help:

 

AVIC ли си купи? Ако е така ще имаш сериозни проблеми, защото не може да се оправи тунера, а картите са още по-голямо дърво... Поне това съм получил като отговор от моите приятели в Пулсатор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не исках да прозвучи като заяждане е като подсещане. Все пак едва ли може да се даде отговор за радио Х, модел У. Какъв е проблема с тунера? Аз доколкото знам банда е USA e такъв - In the United States, frequency-modulated broadcasting stations operate in a frequency band extending from 87.8 MHz to 108.0 MHz, по стария е 88.1–105.9 MHz. Какъв е твоя случай?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не исках да прозвучи като заяждане е като подсещане. Все пак едва ли може да се даде отговор за радио Х, модел У. Какъв е проблема с тунера? Аз доколкото знам банда е USA e такъв - In the United States, frequency-modulated broadcasting stations operate in a frequency band extending from 87.8 MHz to 108.0 MHz, по стария е 88.1–105.9 MHz. Какъв е твоя случай?

 

 

Наистина без точен модел няма как да се каже със сигурност, но проблема не идва от самия банд, а от стъпката, с която търсят щатските(и японските ако не се лъжа) тунери, която не позволява да се настрои точната честота на която и да е европейска станция. За съжаление тази операция обикновено е свързана със препрограмиране на самият туне, което не е невъзможно, но е времеемка и специфична операция, която не си заслужава...варианта е да се намери човек, който разбира и в същото време разполага с достатъчно свободно време(това последното на мен ми е в голям дефицит) и спортна злоба... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, няма ги "половинките" стъпки при търсенето, което може да е проблем за някои радиостанции.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да точно ,така .Липсват четните чистоти.Да можех и аз да си оправя радиото :(

Алпайн

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За препрограмирането може би ще е добра да отидеш до TOYAGA, че преди година те, мисля, че се занимаваха с радиото на един познат и бяха сменили нещо за да го накарат да работи с Евро стандарта на станциите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За препрограмирането може би ще е добра да отидеш до TOYAGA, че преди година те, мисля, че се занимаваха с радиото на един познат и бяха сменили нещо за да го накарат да работи с Евро стандарта на станциите.

 

То радиото ще ти излезе колкото едно ново CD или ни убеждаваш,че в TOYAGA има евтини неща?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е, даже колега не е и мексиканско. Няма какво сега да се бъзикаме и заяждаме, мисля, че не сме затова в този форум. Пайниър ДВД е, и е предназначено за американския пазар. Помолих ако някой е чувал нещо да сподели. Айде колега със здраве. Поздрави. :help:

Току що се обадих по телефона на един приятел,който работи в сервиз за аудио/визуална техника,само ,за да го питам дали може да се направи такъв плеър,и той ми одговори,че трябва първо да го отвори и да го погледне,за да каже със сигурност,но ме увери,че Пайнърите може да ги прави всичките освен ако не е много стар модел и ,че ще ти излезне максимум 25лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...