Премини към съдържание

От къде мога да си закупя ново стъпковото моторче, т.нар. Iac Motor


Препоръчано мнение

Ще съм благодарен на всеки който може да помогне.Премерих моето на омическо съпротивление м/у средно краче и крайните и имам към 50ома което е ненормално според всичко което прочетох за него трябва да е приблизително 30.

 

Това е моето:

 

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13704242

Редактирано от RIDER
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Вземи си една от тези. Нагласяш оборотите с BISS когато двигателя а топъл и забравяш за всякакви проблеми. САмо трябва да държиш педала на газта за 15 сек сутринта и след това си поддържа обороти.

 

http://images.google.com/images?hl=en&...tab=wi&um=1

 

Аз карам с това вече 1 година, нямал съм проблеми

 

MoeTO:

 

http://i232.photobucket.com/albums/ee291/okm12346/HPIM0589.jpg

Редактирано от ico4g64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си една от тези. Нагласяш оборотите с BISS когато двигателя а топъл и забравяш за всякакви проблеми. САмо трябва да държиш педала на газта за 15 сек сутринта и след това си поддържа обороти.

 

http://images.google.com/images?hl=en&...tab=wi&um=1

 

Аз карам с това вече 1 година, нямал съм проблеми

 

MoeTO:

 

http://i232.photobucket.com/albums/ee291/okm12346/HPIM0589.jpg

 

А имаш ли проблеми с климатика? Така като елиминираш стъпковия и компресора включи, не падат ли много оборотите.

Иначе ми допада идеята да освободя още малко място :) То вече .... части не останаха по моя Еклипс...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Климатика съм го изкормил от всякъде. На мен ми трябват кончета, а не удобства. Не съм чувал някой да се е оплакъл от тази планка, бях разпитал за нея преди да я купя, и по-точно за проблеми които могат да възникнат, но получих само положителни коментари.

 

П.П: Когато климатика още беше в колата, оборотите се качваха до 1300 когато го пусна.

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно, би трябвало да падат оборотите. Ще видим какво ще излезе.

А относно климатика, за мен той е голяма екстра. Поне засега никак не ми се иска да го махам. И не виждам чак толкова голям "гейн" на кончета от махането му :)

Може би единствената причина поради която бих го махнал някой ден е радиатора. Адски много пречи и едвам успях да събера кулера без да го изхвърля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаше такъв въпрос наскоро

http://www.dsmisc.com/dsmweb-dw/index.html

 

 

Мамка му. И моито днес рече йок, не мога и 100 метра да мина без да загасна. А сайта нещо не работи за съжаление, опитвам се да се свържа с този човечец , ама нещо деливерито на мейла дава фира. Даите някъде идея от друго място да се купи това моторче. Или някакъв друг начин да се свържа с тязи хора

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му. И моито днес рече йок, не мога и 100 метра да мина без да загасна. А сайта нещо не работи за съжаление, опитвам се да се свържа с този човечец , ама нещо деливерито на мейла дава фира. Даите някъде идея от друго място да се купи това моторче. Или някакъв друг начин да се свържа с тязи хора
Само докато е студента ли ти гасне?Моята докато не позагрее е ужас... :mad:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само докато е студента ли ти гасне?Моята докато не позагрее е ужас... :mad:

 

Не и да загрее и да е студена, все е тая. Най-странното е че нямаше дори някакви симптоми това да се случи. Пуснах климатика ония ден да го видя дали работи че 2 години откак не съм го пускал шото се го ремонтираха и все не тръгваше... и той взе че тръгна а и студено задуха... оборотите паднаха до 400-500...и аха аха да загасне....Обаче днес си гасне от всякъде и без климатик дори. Свързах се с тези момци от сайта дето е дал СУПЕРМЕН, моторчето идва за 158$ със всичко до България. за 6-8 работни дни...и мисля да не се замислям , ами да го поръчвам

 

То мойто DJ-я веднъж вече нещо го магери...ама май си му е дошло времето

Редактирано от andi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам две такива моторчета. Платете доставката от САЩ и са ваши. МОга и да ги снимам дори ако някой поиска

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам две такива моторчета. Платете доставката от САЩ и са ваши. МОга и да ги снимам дори ако някой поиска

Здравей,

Няма проблем за доставката, но кажи на какво дередже са. Нови ли са стари ли са, какво им е състоянието?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E стари са. Затова ги давам без пари. Свалих клапите от моргата, и тъй като не използвам долната част FIAV, си стоят тука в мазето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не и да загрее и да е студена, все е тая. Най-странното е че нямаше дори някакви симптоми това да се случи. Пуснах климатика ония ден да го видя дали работи че 2 години откак не съм го пускал шото се го ремонтираха и все не тръгваше... и той взе че тръгна а и студено задуха... оборотите паднаха до 400-500...и аха аха да загасне....Обаче днес си гасне от всякъде и без климатик дори. Свързах се с тези момци от сайта дето е дал СУПЕРМЕН, моторчето идва за 158$ със всичко до България. за 6-8 работни дни...и мисля да не се замислям , ами да го поръчвам

 

То мойто DJ-я веднъж вече нещо го магери...ама май си му е дошло времето

Почти съм убеден че не е в моторчето проблема, а е някъде другаде............разкачахте ли акумулатора?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм убеден че не е в моторчето проблема, а е някъде другаде............разкачахте ли акумулатора?

 

 

Той акумулатора падна няма грам ток вече в нея, че не я бях карал 10 дена после я покарах 1 и от 1 седмица е на това дередже с оборотите ...и съответно съвсем си замина аку-то....Ама давам и ток от Галанта през 2-3 дена, но неще да се оправи.

Но съвсем да съм откачал клемите от акумулатора не съм. Но ще го направя и това довечера, хем да заредя и акумулатора с бичето :-)

Редактирано от andi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той акумулатора падна няма грам ток вече в нея, че не я бях карал 10 дена после я покарах 1 и от 1 седмица е на това дередже с оборотите ...и съответно съвсем си замина аку-то....Ама давам и ток от Галанта през 2-3 дена, но неще да се оправи.

Но съвсем да съм откачал клемите от акумулатора не съм. Но ще го направя и това довечера, хем да заредя и акумулатора с бичето :-)

Ти вземи си диагностицирай първо колата преди да поръчваш степ моторчето... Някак по-разумно е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти вземи си диагностицирай първо колата преди да поръчваш степ моторчето... Някак по-разумно е.

Според Диагностиката на DJ няма нищо което да е притеснително, а падането на акумулатора е най-вероятно поради факта че е на над 4 години (монбат) ииии около 3KW музика вътре с кондензаторите, който малко или много си гълтата ток + аларма де, тъй че не е това проблема

Ама се надявам да я види Пламен все пак, че аз съм жаба за друг гьол и с тези неща не съм много много в час :)

Редактирано от andi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...