Премини към съдържание

Off Topic-колеги скиори,


Препоръчано мнение

Колеги скиори от клуба, рано тази сутрин се запознах с цените за ски на Банско тази година (На Боровец ще е нещо подобно, предполагам), като в резултат малкото черни косми, които ми бяха останали по главата и те побеляха :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh: .

 

Банско

 

Та конкратетно: Предлагам в рамките на клуб Митсубиши да бъде създаден "Младежки скиорски клуб "Скиорска алтернатива"", за да можем да ползваме 50% off. По подразбиране на всеки член на клуба да се дава и карта за член на "Скиорска алтернатива" :D :D :D

 

Желая приятен уикенд на всички :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

50 лева на дена карта за ски е прекалено :icon_n_furious:

Тогава ще търсиме алтернативи. С един приятел скоро си говорихме за едно местенце, където той е ходил. Намира се в Осоговската планина. Стая с две легла в активния сезон струва 55 лв. За гости на хотела картата за лифта е безплатна :icon_thumbup:

Имало идеални условия за каране на ски и хотела бил префектен.

 

http://www.tribuki.com/ :beach:

 

Не съм ходил лично, но мисля да го посетя тази зима.

Доколкото знам скиорите в клуба сме достатъчно много :D може да си създадем "Младежки скиорски клуб "Скиорска алтернатива" :D

Давайте предложения :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

50 лева на дена карта за ски е прекалено :icon_n_furious:

Тогава ще търсиме алтернативи. С един приятел скоро си говорихме за едно местенце, където той е ходил. Намира се в Осоговската планина. Стая с две легла в активния сезон струва 55 лв. За гости на хотела картата за лифта е безплатна :icon_thumbup:

Имало идеални условия за каране на ски и хотела бил префектен.

 

http://www.tribuki.com/ :beach:

 

Не съм ходил лично, но мисля да го посетя тази зима.

Доколкото знам скиорите в клуба сме достатъчно много :D може да си създадем "Младежки скиорски клуб "Скиорска алтернатива" :D

Давайте предложения :D :D

 

Boss, били сме в Трите буки, хотелът е ок, е малко скъпичък де, безплатният влек е за деца (бейби влек) и не става. Съвсем наблизо е писта Осогово, която не е лоша (около 1000м), а и цената на картата миналата зима беше доколкото си спомням 12 лв.

Има хижа на самата писта (Осогово), в момента проверявам цената на нощувката, като разбера ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с цените на картите се очакваше.Нали забраниха да има отделни цени за чужденци и за българи и хората какво направиха :icon_hmm: - :icon_censored: сега ще караме по цените за чужденци.Това са си 25 евро на ден :icon_doh: .

 

Нека да направим такъв клуб въпроса е, че на мен най-близкия курорт ми е Пампорово или някъде в Ст.Планина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

На Боровец е по-евтино,но за съжаление отстъпка не може да се издеиства!Само не мога да разбера толкова ли Българите станахме такива баровци,че на Банско където 90% от туристите са българи ,е по-скъпо от Боровец където 80% от туристите са чужденци. :icon_censored: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

На Боровец е 50 лева през седмицата :wacko2:

Събота и неделя е 20 лева. Има ли логика или просто живеем в объркана държава?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Боровец е 50 лева през седмицата :wacko2:

Събота и неделя е 20 лева. Има ли логика или просто живеем в объркана държава?

 

Boss и аз това се чудих точно сега...много щурава работа, но важното е, че не е недостъпно, и тази година ще се кара, само сняг да има, че засега не е добре положението, както чета в сайта на ПСС

 

Иначе ето линк за цените:

 

Цени Боровец

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

tmintov, имаш ли някъкви впечатления от Говедарци?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Боровец е 50 лева през седмицата :wacko2:

Събота и неделя е 20 лева. Има ли логика или просто живеем в объркана държава?

 

Явно разпределят разходите според броя хора...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

tmintov, имаш ли някъкви впечатления от Говедарци?

 

Ами карал съм там "преди отдавна" :) , влек "Помагалски" (паничка), на едно място пресича пистата, която е дълга приблизително колкото М-2, но е далеч от "Ястребец" или "Мечи чал" в Чепеларе. Ако има сняг и е обработена става за fun, без да се очаква прекалено много. Важното е компанията :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Супер беше днес на Яатребец (Боровец). Много слънце, много каране нек'ви БМВта боксуваха, а ние сред смях и шеги минахме покрай тях. Колеги, картата на Боровец за 1 ден през Weekend е 30 лв., но ние понеже обичаме да си поспиваме и тръгваме към 10:30, на паркинга на Ястребец сме около 12:00, където спокойно нагат да се купят карти за 10 лв. от хората, които са карали сутринта и си тръгват.

От 12 до 16:30 има предостатъчно време :) . Абе супер, колегите скиори ще ме разберат. Изушавам се па постна поне 2 снимки:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер беше днес на Яатребец (Боровец). Много слънце, много каране нек'ви БМВта боксуваха, а ние сред смях и шеги минахме покрай тях. Колеги, картата на Боровец за 1 ден през Weekend е 30 лв., но ние понеже обичаме да си поспиваме и тръгваме към 10:30, на паркинга на Ястребец сме около 12:00, където спокойно могат да се купят карти за 10 лв. от хората, които са карали сутринта и си тръгват.

От 12 до 16:30 има предостатъчно време :) . Абе супер, колегите скиори ще ме разберат. Изушавам се да постна поне 1 снимка:

 

http://img12.imageshack.us/img12/4956/imgp04047dr.jpg

 

 

 

Sorry за голямата снимка, но ще помоля Boss да я намали, или просто да я изтрие след няколко дена. Не бих искал да претоварвам форума, а сега на масата ме чака една голяма чаша с коняк и една малка с чай :D .

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Намалих ти снимката :good:

Аз използвам една програма за намаляване на снимки и съм много доволен от нея. Много е лека и удобна за работа. Казва се Photo Resizer. Можеш да си я свалиш от data.bg например. Не ти е необходима професионалната версия.

Разкажи още за ските, остана ли доволен?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намалих ти снимката :good:

Аз използвам една програма за намаляване на снимки и съм много доволен от нея. Много е лека и удобна за работа. Казва се Photo Resizer. Можеш да си я свалиш от data.bg например. Не ти е необходима професионалната версия.

Разкажи още за ските, остана ли доволен?

 

Thanks Boss и ме извини за главоболието!

Ами на Боровец беше супер, слънце, както се вижда от снимката. Карахме на Ястребец3, която беше добра. Последното спускане го направихме по Ястребец2, за да излезнем по-близо до колата. Двойката беше зле, в смисъл, че е много заледена заради изпуствения сняг от основата, който е яко с нитрати. Въпреки това изкарахме чудесно! Влекът котва е заменен с 4 седалков лифт и на практика опашки няма.

Хубавото също е, че докато се качваш с лифта си почиваш. Още не мога да разбера как като студенти правехме по 13-14 спускания за един ден, като на всичкото отгоре качването с влека хич не е почивка. Сега от 6 съм си напълно добре, даже изпитвам приятна болка в мускулите на краката, както и южно от гърба :)

Ако те интересува нещо по-конкретно, кажи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Thanks Boss и ме извини за главоболието!

Ами на Боровец беше супер, слънце, както се вижда от снимката. Карахме на Ястребец3, която беше добра. Последното спускане го направихме по Ястребец2, за да излезнем по-близо до колата. Двойката беше зле, в смисъл, че е много заледена заради изпуствения сняг от основата, който е яко с нитрати. Въпреки това изкарахме чудесно! Влекът котва е заменен с 4 седалков лифт и на практика опашки няма.

Хубавото също е, че докато се качваш с лифта си почиваш. Още не мога да разбера как като студенти правехме по 13-14 спускания за един ден, като на всичкото отгоре качването с влека хич не е почивка. Сега от 6 съм си напълно добре, даже изпитвам приятна болка в мускулите на краката, както и южно от гърба :)

Ако те интересува нещо по-конкретно, кажи.

 

Имам конструктивно предложение :icon_thumbup:

Искаш ли другата събота да направиме един хубав скиорски полуден на Ястребец? Ако се присъединят още колеги с Мицубиши-та от клуба ще бъде супер. Разбира се необходимо е и добро време. Какво мислиш по въпроса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер :icon_doh: ,и аз току що се прибирам от Боровец,след 2 дни прекарани там!Как не сме се видели да пием по един "чаи"!

За другата седмица е почти сигурно че ще съм горе! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам конструктивно предложение :icon_thumbup:

Искаш ли другата събота да направиме един хубав скиорски полуден на Ястребец? Ако се присъединят още колеги с Мицубиши-та от клуба ще бъде супер. Разбира се необходимо е и добро време. Какво мислиш по въпроса?

 

Изцяло съм ЗА. Само трабва да видим какво ще е времето, че нали ни плашат със студове... Когато в София е -18, горе може и -25 да е. По принцип и на -20 е ок, стига да е слънево, или поне да няма вятър.

Предлагам да изчакаме средата на седмицата и като видим прогнозата да решим.

Аз се информирам за времето от:

 

http://www.bbc.co.uk/weather/5day.shtml?world=0170

 

Вчера познаха :icon_thumbup:

 

Супер :icon_doh: ,и аз току що се прибирам от Боровец,след 2 дни прекарани там!Как не сме се видели да пием по един "чаи"!

За другата седмица е почти сигурно че ще съм горе! :)

 

Ами...аз "чая" си го изпих вечерта в къщи. Жалко наистина, че не сме се видели...

Ти къде спиш там и при какви условия, цени и т.н. ако не е тайна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Утре ще бъде работен ден, пък и още е студено. Да го отложим за другата събота. Още не съм се качвал на ски тази година и много ми се кара, но по-разумно е така мисля.

tmintov ти ще ходиш ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, урте според BBC времето ще бъде подходящо за ски:

 

Saturday

 

5°C -5°C 3 moderate

 

Планирам каране на Ястребец, обикновено се появявам там в 12:00 и караме до 16:30. Спирам на безплатния паркинг, който се намира малко преди моста, който прехвърля Ястребец 2 над пътя. Ще се радвам да се видим с тези които са там.

 

Карам с тъмносин клин, сиво яке с червено и с глетчерни очила.

 

Ако някой ще бъде там, предлагам контролна среща около 12:00-12:15 на долната станция на 4седалковия лифт на Ястребец. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има шанс да дойда и аз, и то голям. Преди малко говорих по телефона с Kolo и може да дойде и той. Ние миналата година карахме заедно на Витоша с него и Heaton и си изкарахме супер :icon_thumbup:

Колеги, който кара ски, има възможност и желание е добре да пише, за да се видим и разберем да караме заедно на Ястребец.

tmintov, ако дойда къде ще се чакаме? И още нещо - как ще бъде вятъра утре горе?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...