Премини към съдържание

Провидението и Corsa"та


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Искам да ви разкажа една странна случка................

Един хубав майски ден тръгнах с семейството си за село Лещен. :rijden: Пристигнах ме и се настанихме в една чудна къща ........От път на път реших да изляза малко на без път.......Тръгнах надолу по една стръмнина и близо час се спусках внимаелно ,когато изведнъж видях нещо :vsurprise: ,но не можех да повярвам на очите си .Долу в една кална локва беше затънала до уши една Opel Corsa.Не след малко видях и горкия човечец ,който беше тръгнал да търси помощ :icon_n_oops: НО къде? Селото се намираше на два часа път нагоре ,а там има само почерпени туристи защото Лещен е само туристическа дестинация,а следващото село където има евентуално трактор е на още два часа ..........

Какво да го правя вързах го на въже и го изтеглих..........А ето и малко снимки

post-44-1245615721_thumb.jpg

post-44-1245615774_thumb.jpg

post-44-1245615816_thumb.jpg

post-44-1245615869_thumb.jpg

post-44-1245615916_thumb.jpg

post-44-1245615977_thumb.jpg

post-44-1245616027_thumb.jpg

post-44-1245616108_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелей,скивай къде е затънал този оптимист.Не му ли изкъртихте нещо при ваденето?гледам доста се е омазал!

Браво,че има хора като теб да помагат,отишъл си му точно на време.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти колега си като спасителен отряд :mitsu-smiley: . Даже с тениската на клуба си, човека е бил много щастлив да те срещне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е ,че картера беше опрял в калта ,но му нямаше нищо.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вадил така една ланча, увиснала на бронята в 4 през нощта, и ние разполагахме с един пикап, само че http://www.nissanbg.com/forum/images/icons/folders/nissan-3d.gif , но за да не вдигнем шум (и после собственика на ланчата да не бере срам) го извадихме по трудния начин. Мога и снимки да приложа. Голяма кал беше...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вадил така една ланча, увиснала на бронята в 4 през нощта, и ние разполагахме с един пикап, само че http://www.nissanbg.com/forum/images/icons/folders/nissan-3d.gif , но за да не вдигнем шум (и после собственика на ланчата да не бере срам) го извадихме по трудния начин. Мога и снимки да приложа. Голяма кал беше...

Собственичката кална ли беше?Дай да видим снимките хайде :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми евала :) освен в сервиза и по горите приемаш клиенти :clapping2:

 

Само не разбрах този господин как успя да застане напречно на пътя ... или се е опитвал да тества проходимоста на Корсата ... :huh:

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не беше собственичка, ами собственика и се правил на изпращач или по-скоро на състезател, имаше и едно като канавка, където се бяха хлъзнали двете предни гуми и си висяха там. Това всичкото се случва на село в четири през нощта и идва и в место да позвъни почва да вика излизам вече готов да го забухам и ми вика идвай да вадим ланчата от една канавка, аз вече :argue: :confused1: и викам "де е тая канавка, хайде утре ще утидем по светло остави ме да спя" и почна да ми разправя и как на сутринта още в 6:30 цялото село + околните ще знаят и че ще разправят простотии за него... :D Снимките нещо съм ги изгубил, но ще се постарая да се намерят, че беше голямо шоу счупихме и един крик там в калта...

Само не разбрах този господин как успя да застане напречно на пътя ... или се е опитвал да тества проходимоста на Корсата ...

 

Случват се и такива работи...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иво, този човек или е викал неволята или се е молил горещо на Господ да му прати помощ!

Вероятността да има хора около него с джип и въже е доста малка като гледам... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малии, ти като спасителен отряд бре, па и с тениската на клуба си даже, па и въоръжен до зъби с тая кама.........друго хладно или стрелково оръжие имаше ли? некоя базука Мицубиши ?? :D

Каза ли му като го дръпнеш горе на асвалта, да бега да продава опела и да си купува :mitsu-smiley: кат твойто ........... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе поне ще се замисли преди да хукне по баирите........ :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...