Премини към съдържание

Смяна на гаранционния сервиз


Препоръчано мнение

Ми то на Рангел е точно такъв с навигация и кожа.

Но това пак не го разбирам в каталога пише, че го има филтъра, то по тази логика в Аутлендърите 2,0 TDI и 2,2 HDi също няма филтри :icon_hmm:

Ами да ти кажа за Аутлендър не съм сигурен. В моята книжка пише, че може да има, а може и да няма, но аз предпочитам да го няма щото се запушва а и гори повече (Сега ако бяхме в Германия щях да се срамувам от написаното, но докато ги има Икарус, Камаз и компания не ме интересува, че и аз продимявам малко)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа за Аутлендър не съм сигурен. В моята книжка пише, че може да има, а може и да няма, но аз предпочитам да го няма щото се запушва а и гори повече (Сега ако бяхме в Германия щях да се срамувам от написаното, но докато ги има Икарус, Камаз и компания не ме интересува, че и аз продимявам малко)

Да ти кажа не мисля, че спъва кой знае колко много, но може да се пробва един тест. Ако в БС тест колата (дизела) им е без филтър ще видим дали има разлика. Залагам да няма :D

 

Може да се провери с номера на рамата, така че ако искаш изпрати ми номера на рами и ще проверя.

 

Аз май имам, защото когато сменях маслото Цено каза, че маслото трябвало да е 5W30 заради FAP филтъра :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...