Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем със задните спирачки на Carisma!


Препоръчано мнение

Проблема ти е в клапана , който е монтиран в маркуча на сервото, или в спукана мембрана на сервото...

Като натиснеш спирачка при запален двигател, променя ли ти оборотите на двигателя ?...

До колкото знам, когато е запалена колата на място при всяка маневра, дали ще е с педала на спирачката или завъртане на волана, оборотите се променят веднага. Освен да имаш предвид някакво голямо отклонение, защото помръдва с 100-200 оборота (може и да не съм точен с обоотите).

 

И как влияе нагара на колекторите върху спирачките?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало от там да взима вакуума, ако няма отделна помпа.

 

И айде сега на точния въпрос: Как може да се установи дали има голямо количество нагар без разглобяване?

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С диагностика.....Има си сервизни параметри който дават много информация. Ама предвид диагностиците.....най-лесно е с разглобяване. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С диагностика.....Има си сервизни параметри който дават много информация. Ама предвид диагностиците.....най-лесно е с разглобяване. :icon_blush:

А по лесно е да извади маркуча и с отверка да отпуши отвора.........само че нагара ще отиде...........мани ,мани...... :icon_blush: Най добре е да се свали колектора и на пароструйка...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 години ...

Здравейте, колеги!

Имам едно питане относно съвместимоста на спирачните апарати на различните модификации на Каризма.

Моята е 1,8 , 116 к.с. 1995 г. - интересува ме задните спирачни апарати от коя друга модофикация срават за нея. Дали разликата зависи от модификация или от годината на производство?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...