Премини към съдържание

Надраскани пластмаси, алуминиеви мрежи


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, искам малко помощ за Oulandera ми защото ми направиха сефтето.Проблема е следния мога ли по някакъв начин да го оправя или трябва да ходя на майстор и ако трябва да ходя някой знае ли в Стара Загора такъв или в Пловдив или някъде около Стз.

Другото ми въпросче е къде могат да ми направят предната броня като тази на еволандера с тази решетка, че от фирмата ми казаха нещо от сорта 2 бона.

Мога ли и аз да си махна релсите от покрива на колата, без да остават толкова видими следи ?

Последно искам да попитам някой слагал ли си е чипа който го предлага Митсу оригиналния 2700лв. мисля, защото съм се замислил сериозно, за това имам приятел който кара пикапа и каза, че доста се осеща разликата.

Също имам за цел да сменя последното гърне с REMUS (питах може ако е само последното) и филтъра със спортен дали ще се промени мощността? Най-вече ме интересува да има по-як звук (знам че не е бензин ама все пак)

Някой правел ли е шумоизолация защото след 140км/ч започва малко да ме дразни.

Благодаря предварително !!!

http://img10.imageshack.us/img10/8636/p6080098.th.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/4456/6a00d83451b3c669e200e54.th.jpg

Редактирано от E.Ivanov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надрасканата пластмаса можеш да я натоплиш внимателно със сешоар и цвета на надрасканото ще се изравни с другата част на пластмасата. Така няма да личи толкова много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам малко помощ за Oulandera ми защото ми направиха сефтето.Проблема е следния мога ли по някакъв начин да го оправя или трябва да ходя на майстор и ако трябва да ходя някой знае ли в Стара Загора такъв или в Пловдив или някъде около Стз.

Другото ми въпросче е къде могат да ми направят предната броня като тази на еволандера с тази решетка, че от фирмата ми казаха нещо от сорта 2 бона.

Мога ли и аз да си махна релсите от покрива на колата, без да остават толкова видими следи ?

Последно искам да попитам някой слагал ли си е чипа който го предлага Митсу оригиналния 2700лв. мисля, защото съм се замислил сериозно, за това имам приятел който кара пикапа и каза, че доста се осеща разликата.

Също имам за цел да сменя последното гърне с REMUS (питах може ако е само последното) и филтъра със спортен дали ще се промени мощността? Най-вече ме интересува да има по-як звук (знам че не е бензин ама все пак)

Някой правел ли е шумоизолация защото след 140км/ч започва малко да ме дразни.

Благодаря предварително !!!

 

Бая неща си намислил :)

1 за чипа той си е на VW и има промяна, но ако очакваш да литне ще си останеш само с очакванията ;)

2 ако ще сменяш само едно гърне не виждам никакъв смисъл, виж ако правиш цялата генерация това е друга бира :D също не виждам причина да сменяш и филтъра, но ти си знаеш.

3 поръчай си решетката от ибей или амазон със сигурност ще е доста по евтина. Там също може да погледнеш за някакъв кит и за мястото не рейките.

4. май никой не е слагал шумоизолация (или поне не се е похвалил) така че ти може да си първия ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бая неща си намислил :)

1 за чипа той си е на VW и има промяна, но ако очакваш да литне ще си останеш само с очакванията ;)

2 ако ще сменяш само едно гърне не виждам никакъв смисъл, виж ако правиш цялата генерация това е друга бира :D също не виждам причина да сменяш и филтъра, но ти си знаеш.

3 поръчай си решетката от ибей или амазон със сигурност ще е доста по евтина. Там също може да погледнеш за някакъв кит и за мястото не рейките.

4. май никой не е слагал шумоизолация (или поне не се е похвалил) така че ти може да си първия ;)

Е неочаквам да литне ест., но около 30 коня се повишава мощността и 70Nm горе доло.

Ами недават :D , те ако даваха до сега да го бях направил.С голям зор стана уговорката за последното гърне ( не съм говорил за филтъра незнам какво ще кажат).

Е чак да поръчам толкова ли трудно се прави? (гледах ама няма :( )

Това ми хареса доста незнам обаче как става поръчване ::: Wood Skin

Филтър LOL

Редактирано от E.Ivanov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е неочаквам да литне ест., но около 30 коня се повишава мощността и 70Nm горе доло.

Ами недават :D , те ако даваха до сега да го бях направил.С голям зор стана уговорката за последното гърне ( не съм говорил за филтъра незнам какво ще кажат).

Е чак да поръчам толкова ли трудно се прави? (гледах ама няма :( )

Това ми хареса доста незнам обаче как става поръчване ::: Wood Skin

Филтър LOL

 

А за въздушния филтър какво казаха? Доколкото знам ако сложиш конусен ти отпада гаранцията на двигателя, те като сложиш един на K&N ти обясняват как оставаш без гаранция.

Ако не ти се занимава с поръчване и плащане в ибей и амазон виж фирма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за въздушния филтър какво казаха? Доколкото знам ако сложиш конусен ти отпада гаранцията на двигателя, те като сложиш един на K&N ти обясняват как оставаш без гаранция.

Ако не ти се занимава с поръчване и плащане в ибей и амазон виж фирма.

Не съм питал, уффф деб@ и гаранцията майче само чипа отпред бронята и горе релсите ако мога да направя пак ще е добре и вече като се махне тази гаранция ще го мисля да вдигна мощността.Гледам за по няколко долара се слага eagle eye като на BMW, тука в Стз. едни приятели за 400 лв. ще ми сложат ксенон добра ли е цената като гледам цени не е лоша и не е менте ксенона.

Редактирано от E.Ivanov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, 400 лева си е бая дебела цена за ксенон, при положение, че самия ксенон струва по-малко от половината на обявената цена (средно 140-150 лв). Остатъка до 400 лева ще те запретнат за монатаж.... а казваш, че са ти приятели...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, 400 лева си е бая дебела цена за ксенон, при положение, че самия ксенон струва по-малко от половината на обявената цена (средно 140-150 лв). Остатъка до 400 лева ще те запретнат за монатаж.... а казваш, че са ти приятели...

Ценичката е доста стара не съм ги питал в момента колко ще ми излезне но пак ще е 300 кинта някъде сигурно....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Колега, за чипа си решаваш ти, все пак колата е гаранционна. Ако решиш нещо за отпадане на гаранцията се свържи с BREZEL - има регистрации в дизел форум и VW форум. Бог е на тия работи - за 200 кинта си готов. То тоя мотор се чипва през OBD поне на VW и Ауди става, просто му се сменя софта на компа и става за отрицателно време. Трябва да попитам дали може да се върне стария софт преди посещение в сервиза и да не разберат там че е сменян, чиповете на VAG-моторите след 2001 могат да се презаписват все едно RW диск, за филтъра не ти препоръчвам за този мотор от VAG-групата (имам фолксваген в момента ). Mного капризен мотор е помпа-дюзата, а и един филтър няма да ти даде кой знае колко коне - 1 или 2 макс , хайде със здраве.

 

Колега, не пиши всичко в едно изречение, използвай и главните букви.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...