Премини към съдържание

Спукано Предно Стъкло


Препоръчано мнение

Колеги,спука ми се предното стъкло и бих искал да ви попитам, дали знаете от къде мога да закупя стъкло за Mitsubishi Colt 94г. 1.3, в района на София ? Евентуално и къде може да бъде монтирано, както и цената ? Благодаря предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,спука ми се предното стъкло и бих искал да ви попитам, дали знаете от къде мога да закупя стъкло за Mitsubishi Colt 94г. 1.3, в района на София ? Евентуално и къде може да бъде монтирано, както и цената ? Благодаря предварително !

 

Провери дали колегата ros няма стъкло втора употреба. За чисто ново се обърни към Miroslav ili Ceno83.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стъклата подлежат и на лепене ако е малка цепнатината и не е "слънце" и колкото е по прясно толкова по-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за евтино ново - Кобра. За моята предно стъкло беше около 150 лв. там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или Мустанг ....

А къде лепят стъкла.. че и моето е леко цепнато от един камък ... цепнатинката е около 3 милиметра но е точно пред погледа ми и супер много ме дразни ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
А за евтино ново - Кобра. За моята предно стъкло беше около 150 лв. там.

Стъклото синъо китайско ли е ?Читаво ли е , доволен ли си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стъклото синъо китайско ли е ?Читаво ли е , доволен ли си?

 

Ами синьо-зелено, китайско с тъмна лента горе за слънцето. Разликата спрямо предишното е огромна - видомостта се подобри супер много, но това е нормално - все пак това е ново стъкло. Сигурен съм обаче, че китайското е доста по-меко от оригиналното, защото успях на едно място да го надраскам веднага (малка драскотина по невнимание, но е факт). Това си има и добра страна може би - доста камъчета изядох напоследък от разни джипове и голфисти изпреварващи през банкета, без пукнатини и т.н. Може би това, че е малко по-меко го прави по-устойчиво на пукнатини, знам ли. Факта е че вече 10 000 км съм с него и всичко е ОК (зимата не се надра при редовното изчегъртване на леда със стъргалка, така че не е чак толкова меко).

 

Общо взето съм сменял предно дясно, задно ляво (което директно се лепи) и челно. Всичките китайски, еднакъв цвят с оригиналните и всичко е наред - няма драми с вдигането и свалянето на страничното, няма кривини и т.н. Само проблем имах със задно ляво, защото подкарах колата преди да е изсъхнало напълно лепилото, та се опъна малко и се изметна (то е леко огънато) - наложи ми се да спра колата близо до дърво и да сложа няколко подходящи летви подпряни на дървото да натискат стъклото докато изсъхне лепилото през нощта. Но това си е по моя вина...

 

Отклоних се от темата малко, но дано съм ти отговорил на въпроса :)

Редактирано от HolyMan
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...