Премини към съдържание

Сваляне на задна броня на Спейс Стар 1.3


Препоръчано мнение

Привет на всички :icon_bye:

Трябва ми малко помощ...

Вече почти три месеца си карам Спейс Стар-а и съм супер доволен :icon_thumbup: :icon_thumbup: . Нисък разход, тихичка, нежна, супер приятна за каране...абе чудна. Единствената забележка по купето е задната броня. Подпряна е леко и пластмасата над самата броня е напукана на едно две места. Мислех си да не я правя, но ме дразни и реших, че ще я сваля да ми я оправят. Във форума не намерих нищо писано по въпроса:icon_crying:

Моля ако някой колега има идея как и с колко болта/щипки/ е закрепена задната броня да сподели. Днеска поразгледах отдолу и отгоре и добих представа, но ако има скрити щипки/щифтове кажете, за да не счупя нещо :icon_blush:

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля ако някой колега има идея как и с колко болта/щипки/ е закрепена задната броня да сподели.
Със 13 болта е закрепена...Ако ги откриеш всичките, няма страшно да счупиш нещо.... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :icon_bye:

Трябва ми малко помощ...

Вече почти три месеца си карам Спейс Стар-а и съм супер доволен :icon_thumbup: :icon_thumbup: . Нисък разход, тихичка, нежна, супер приятна за каране...абе чудна. Единствената забележка по купето е задната броня. Подпряна е леко и пластмасата над самата броня е напукана на едно две места. Мислех си да не я правя, но ме дразни и реших, че ще я сваля да ми я оправят. Във форума не намерих нищо писано по въпроса:icon_crying:

Моля ако някой колега има идея как и с колко болта/щипки/ е закрепена задната броня да сподели. Днеска поразгледах отдолу и отгоре и добих представа, но ако има скрити щипки/щифтове кажете, за да не счупя нещо :icon_blush:

Поздрави!

Като огледаш бронята отзат и отдолу ще видиш болтовете.Има два които не се виждат.Те държат закрепящите планки на двата рога на бронята.За да ги развиеш,трябва да махнеш двете капачета вътре в багажника отзат в ъглите.След това с удължител и глухо 10 ключе ги развиваш.Последно развивай болтовете които са отзад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги:)...с тия два болта щеше да има смях :icon_rock: :icon_box:

Май ги намерих всичките...

Свалих страничните капачета, болтовете са на лесно място и с тях няма да има проблем. На страничните рогчета има още по един болт отвътре зад гумата, отгоре под задната врата са 6 бр. и остават 3 бр. отдолу. Чисто и просто, като къпан полицай :icon_clap: :icon_clap:

Чудя се за колко пари ще я оправят и боядисат...и дали ще улучат боята?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги:)...с тия два болта щеше да има смях :icon_rock: :icon_box:

Чудя се за колко пари ще я оправят и боядисат...и дали ще улучат боята?

Тези два болта, може и да не ги развиваш....Те държат една планка с две щипки, в които се защипва бронята....Може и само да се освободи от щипките....

А по вторият въпрос, за цената- от голямо значение е в кой ЩАТ живееш.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 години ...

Здравейте колеги ,да направим малко ъп темата . И аз имам проблем със задната броня. Смачках я на едно колче на паркинг на хипермаркет. Лошото е че закачих и малко от задния капак. Да ли имате някой добър майстор в Пловдив да ги види и да ги оправи. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...