Премини към съдържание

Накладки


Препоръчано мнение

Колеги имам запитване, какви накладки за спирачки ще ми препоръчате, дайте мнение кой какви ползва, доволен ли е или не, аз лично засега съм се спрял на AKEBONO, но несъм решил дали ще са такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=3722

В тази тема са ги коментирали. По спомен едните в началото свиреха...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=3722

В тази тема са ги коментирали. По спомен едните в началото свиреха...

Аз съм за Кашияма.От скоро (1-2 месеца) съм с такива накладки и за сега няма свирене.За Акебоно чувам от колеги ,че присвирват от време на време.Иначе и двата варианта са добри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи японско Акебоно от Пламен.

 

Цената е същата като на европейското, но качеството е друго.

 

Дори не са скъпи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Кашияма, и все така си просвирват от определен момент нататък, по спомен цената беше към 50/60 лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз си взех AKEBONO от познат който се занимава с доставка на части, излезе че са доста читави, вече се понагодиха към дисковете и спират супер. Кове стабилно, а на мен това ми трябваше, че каризмата върви, ама трябва и да спира :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колко хиляди се сменят накладките?

 

Имаше една таблица, в която пишеше кое кога се сменя... ако някой се сеща къде да даде линк, моля :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса беше ориентировъчен само... че ме мързя да погледна, като ми сменяха гумите, а сега ме мързи да ги свалям, че да погледна... ама май ще се наложи... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди два дни смених предните накладки,за задните не остана време ,макар че ги купих.Задни купих Акебоно за 50 и няколко лева.Предните REMSA ,които са 53-57 лв. /не помня/.Много услилия да намерят накладки момчетата от сервиза в Сф докато открием някакви подходящи.Дано тази REMSA е добър вариант засега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...