Премини към съдържание

Малко помощ !


Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Имам нужда от вашата помощ.Запалката на колтчето не работи.Пробвах с друга, но тя също не работи.Та въпроса ми е има ли предпазител за запалката и къде се намира.

Благодаря ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предпазител има, и сега не се сещам освен запалката какво друго имаше закачено на него. Я виж, абсолютно всичко останало ли ти работи. Ако има още нещо значи е бушона. Но то не ти пречи и да изкараш капачето на предпазителите, мисля че там бяха обозначени. Утре ако не забравя ще хвърля едно око кой е точно. Също можеш да изкараш запалката и с мултимер да видиш идват ли аджаба 12 волта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Имам нужда от вашата помощ.Запалката на колтчето не работи.Пробвах с друга, но тя също не работи.Та въпроса ми е има ли предпазител за запалката и къде се намира.

Благодаря ви предварително!

Ако питаш къде е кутията с предпазители-то тя е някъде от ляво на шофьорското место. Не съм много сигурен, но май от същия предпазител се захранваше и радиото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем и се оказа измъкната букса на запалката, но за целта извадих СD-то да мога да бръкна добре и под CD-то има също и жабка за документи или просто за нещо извадех и нея държи се на две видийки и тогава виждаш колко очевадно буксата не ти е закачена :)

Успех и дано да е това като проблем !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То много хора даже и не знаят, че запалката и пепелника им светят, защото са ги взели колите с изгорели крушки. Аз там съм сложил червени диоди и свети яко ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То много хора даже и не знаят, че запалката и пепелника им светят, защото са ги взели колите с изгорели крушки. Аз там съм сложил червени диоди и свети яко ;)

Аз съм сложил сини. :rolleyes:

 

 

За по-лесно може да се свали и цялото барче с пепелника и касетофона (CD-то)

То се държи на 4 щипчици в 4-те ъгъла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите колеги.Ще погледна вътрешните бушони, ако не под радиото дано стане......Не знаех че има осветление за пепелника ще сложа и аз! :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...