Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Препоръчайте някой алармаджия да ми сложи аларма. Трябва да:

 

-има възможност ключа, алармата и централното да са на едно

-се признава от каското

-има минимална цена

 

Не ме интересуват никакви екстри. Тъй или иначе, който реши няма да го спре алармата, а от каското искат нещо да "писне".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Има едни уж българо-китайски по 65лв, с почти всички екстри, дистанционното е със заготовка на сгъваем ключ, незнам дали вътре ще има място да се навре транспондер за имобилайзера. Самия чип е 80-120лв някъде, ако няма да прецакваш оригиналния ключ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Човека, който прави ключовете е от Перник. Може на почти всяка аларма да и направи сгъваем ключ с дистанционно. В купува/продава му има координатите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми трябва някой,който разбира от оригинални аларми "Мицубиши".Централното заключване,заключва колата и активира алармата ми без звук(това е от дистанционното).Като отворя колата с ключа-ръчно,започват да ми мигат мигачите,но нямам пищялка.Всички набедени майстори тук,след като видят че на нея пише Мицубиши искат да ми слагат друга-тяхна.АЗ ИСКАМ ОРИГИНАЛНАТА ДА ЗАРАБОТИ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И сигурен ли си че имаш оригинална аларма, то туй с заключването и мигането всички с дистанционно го правят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, като ходи до Стамболийски, що не мина през Пловдив до Милен?

Беше тръгнал да хапва и сръбва някъде.Мислиш ли,че не накарах Марин да му се обади?Все пак бях наблизо. :callgsm: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...