Премини към съдържание

Tърся свестен сервиз в София


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley:

Здравейте на всички искам да попитам има ли някой свестен сервиз .Имам проблем по ходовата част на моят Lancer (1.3-97г),чуват се похлопвания и почукване когато преминавам през леки дупки .Ходих на диагностика по ходовата част в един сервиз там ми казаха че всичко е наред а тези звузи са много дразнещи и сигурно има някакъв проблем .

Благодаря предварително :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ще кажете ли къде се намира, че мисля в събота да ида да ми направят една диагностика на Колта да знам какво има да му се сменя, че имам лошо предчувствие че не е само едно :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Плана планина",кооперацията до РПУ.0887 899 725-Пламен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:

Здравейте на всички искам да попитам има ли някой свестен сервиз .Имам проблем по ходовата част на моят Lancer (1.3-97г),чуват се похлопвания и почукване когато преминавам през леки дупки .Ходих на диагностика по ходовата част в един сервиз там ми казаха че всичко е наред а тези звузи са много дразнещи и сигурно има някакъв проблем .

Благодаря предварително :) :mitsu-smiley:

Здравей

 

Лансера ти е с Макферсон окачване, което наред с стандартните "горещи" точки на похлопвания (шарнири, накрайници - външни и/или вътрешни,тампони и втулки на носачите, тампони на стаб. щанга и биалетките) може да тропат и амортесиорите, като наред с това той може и да не е изпуснал............също така може да тропа тампона на макферсона отгоре му,там има лагер ,който се разбива сравнително често......Но не изключвайте възможността да ви тропа нещо вътре в купето ( имал съм и такива случаи)...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

 

Лансера ти е с Макферсон окачване, което наред с стандартните "горещи" точки на похлопвания (шарнири, накрайници - външни и/или вътрешни,тампони и втулки на носачите, тампони на стаб. щанга и биалетките) може да тропат и амортесиорите, като наред с това той може и да не е изпуснал............също така може да тропа тампона на макферсона отгоре му,там има лагер ,който се разбива сравнително често......Но не изключвайте възможността да ви тропа нещо вътре в купето ( имал съм и такива случаи)...........

 

здрасти отново ,значи ходих да гледат специално амортесиорите в D&N сервиз . Там ми казаха че са ми добре , даже могат още да карат . Казаха ми че трябва биалетки да сменям . Това бил проблема .Но аз нямам добри отзиви за там.Затова се обърнах тук във форума на MITSUBISHI ,кадето трябва да има добри майстори на тези прекрасни машини :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...