Премини към съдържание

Максимална скорост


Препоръчано мнение

Странна работа, някой има ли представа дали дизеловия Лансър е ограничен. Както си вървеше до 219 и само каза мяу и спря просто. Около 4000 оборта беше, най-точно около 3950. Колата не се мъчеше до 219, вдигна ги и сеедно се вкл. прекъсвач някакъв. Не че ми трябва повече, но някакви идеи дали имаме такъв?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като я чипнеш може и да вдигнеш 230/40 ;) Но иначе, е така - когато са така ограничениq ти достигаш някаква скоростq а педала има примерно още един сантиметър ход, но дори и да го натиснеш докрай, няма да започне подаването на още по-голямо количество гориво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Не ми трябва повече, бих я чипнал заради ускорение, а не заради топспийд, обаче в БС не дават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А този голф 5 мотор, съм чувал, че нямало много ресурс и късали ремъци. Не знам дали е така, само слухове...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Не ми трябва повече, бих я чипнал заради ускорение, а не заради топспийд, обаче в БС не дават.

 

 

Как не дават като те самите предлагат чип за тоя мотор. А и те няма как да разберат на тоя мотор дали е слаган powerbox или не. Просто ще го махаш като ходи на сервиз. Аз не бих го чипнал тоя мотор, достатъчно трака и така после ще стане по-шумен и ще почне да пуши като я цедиш. VW sucks.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес един се стряска с фолве ТДИ и наистина така изпушваше брутално (като комина ми кога съм сложил домбаски въглища). Усмърдя ми живота :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм карал 2,0TDI Outlander -а с чип, и при него нещата бяха съвсем различни беше по тих, с по - малка турбо-дупка и тн. Но си беше с оригинален чип от БС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...