Премини към съдържание

Японска среща 26.04.09 Русе


Препоръчано мнение

26 април - ВАРНА - 9.30 часа, паркинг МЕТРО - от там се тръгва към Русе в колона, заповядайте :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

За тогава имам неотложно пътуване до София. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По последни уговорки предварителната среща на феновете на Мицубиши от Русе ще се проведе на паркинга на Кауфланд в кв. Дружба на 26.04.09 от 11:00 часа. Оттам ще се тръгва за срещата на ДЗС-то.

За тези, които няма да се ориентират или са от друг град нека се обадят на тел. 0885 297 617 /Дидо/, за да ги посрещнем или насочим.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойдаааааааа :icon_dance: ,НО към 14 ч.трябва да се прибирам за Търново,защото съм втора смяна на работа. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По последни уговорки предварителната среща на феновете на Мицубиши от Русе ще се проведе на паркинга на Кауфланд в кв. Дружба на 26.04.09 от 11:00 часа. Оттам ще се тръгва за срещата на ДЗС-то.

За тези, които няма да се ориентират или са от друг град нека се обадят на тел. 0885 297 617 /Дидо/, за да ги посрещнем или насочим.

:rulez:

Eееееее изпревари ме, като гледам май ще бъдем пак редовните. Хайде фенове от Русе нека тоя път се съберем повече, че да не бъдем най-малобройната японска групичка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойдаааааааа :icon_dance: ,НО към 14 ч.трябва да се прибирам за Търново,защото съм втора смяна на работа. :mitsu-smiley:

Знаеш къде да дойдеш в Търново, нали ?

PS. Много се радвам ;) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А,аз или забравям да си заредя батерията на фотоапарата,или(както в случая)забравям изобщо да го взема с мен. :icon_doh: Но затова има колеги,които да документират,че съм бил там. :icon_clap: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса сре6тата сами да не бяь ми удряли колата за жалост,ама ари маината му 6те я опражим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса сре6тата сами да не бяь ми удряли колата за жалост,ама ари маината му 6те я опражим.

Lancer GTi ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса сре6тата сами да не бяь ми удряли колата за жалост,ама ари маината му 6те я опражим.

Задния участник?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задния участник?

Да, да момчето с GTi Лансера. Аз в тоя момент бях на покрива на оная барака и чух. Много грозна работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

По вероятно да е пак Април. В летните месеци хората почиват, повечето далеч от родния край.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...