Премини към съдържание

ево 8


go go go

Препоръчано мнение

Lancer Evo Mr Fq-400 дали няма до го унижи :mitsu-smiley: :plane:

Е това ще го онижи , и още как ............ :first: :good: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кайена го яде от Алфа 155 Q4(свидетел съм)

Ферари 360 Модена VS EVO 8-Ферарито не е имало шанс на няколко пъти:Новия брой на MAX POWER.

Така че само да знаеш къкво да пипнеш и да не пипнеш :first: :icon_box: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм искал да се състезавам, БМВто е на прияте и той ме кара много пъти да пробваме и аз най - накрая се навих.

 

каиена е доста мощен и вероятно мойто стандартно ево няма шанс, но ако немога да го онижа на нормален път мога да го поканя на офроуд и там да го онижа с това

 

но както и да е, според мен силата на евото не е в бързия старт и американския тип състезания на 1/4 миля, а добрата динамика в реални пътни условия, кадето има и други коли, има и завои и кадето освен колата значение има и шофьора. в такива състезания обичам да участвам :icon_rock:

post-381-1128291548_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

спорта е страхотен и тепърва има да се развива, така че има място за нови желаещи. ако някой иска да се състезава или просто да се расходи някаде с 4х4 ще съм повече от доволен да помогна с информация за предстоящите мероприятия :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...