Премини към съдържание

Мицубиши Паджеро 2.5tdi автоматик / проблем


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: При скорост 90 км ми държи 3500 оборота, може ли някой които има същия джип да ми каже дали това е нормално и има ли друга предавка след тази скорост или обороти.

Благодаря предварително...................................... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тези обороти и тази скорост хич не са нормални за дизел... Слави да каже, той има паджеро :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: При скорост 90 км ми държи 3500 оборота, може ли някой които има същия джип да ми каже дали това е нормално и има ли друга предавка след тази скорост или обороти.

Благодаря предварително...................................... :mitsu-smiley:

При тези обороти +/- 200-300 съм с над 130км/ч. при същият мотор, но ръчна скоростна кутия. Не знам, наистина за автоматик как е, но не мисля че твойто е редно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е един от двата ти уреда - скоростомера или оборотомера да не показват точно. Предишното ми Паджеро II (2.5 TDI) беше с ръчни скорости и максималната му скорост на магистрала беше 135 км/h при 4500 оборота. Сегашното Паджеро III (2.8 TDI) вдига до 170-175 пак при същите обороти. Имай в предвид, че Паджеро-то не е високоскоростна машина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би не е пуснал овърдрайв ако има?

Взе ми думите ;) На 100% това е станало и колата не му включва 4-та :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това го минах с овърдрайва, знам как работи. :icon_clap:

Тогава или един от двата споменати по-горе от мен уреди не показва точно, или ти не си написал точните им показания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...