Премини към съдържание

Брой на Airbag в Мицубиши Спейс Стар


Препоръчано мнение

Искам да си купя Спейс Стар 1,3.И днес попаднах на един екземпляр в който на мястото до шофьора няма еърбег а стой като джабка.Според собственика колата има 4броя въздушни възглавници.Възможно ли е това?Или автомобила е с удар и изскочил airbag?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е изкочил, ако е точно като джабка и няма нищо вътре...

Ако е с капачка отгоре откачате акумолатора, чакате 10мин и дърпате умерено капачката ако се отвори и няма нищо значи ербега е избягал. Другия вариант е на диагностика, зависи къде е автомобила, дали ще се намери. Ако са изкачали ербеците карате я на канал и гледате дали са криви гредите и дали добре заварена новата предница (евентуално, ако може да се различи); Зависи според цената дали изобщо си заслужава ако е с друга предница. Взимаш от някоя на части ербеците, заедно с контролния модул. Не искам да те плаша може нищо да и няма на колата, това го казвам, в случай че ербега е станал на джабка...

P.S. Ако имаш възможност го снимай да разберем напълно какво вимаш в предвид.

 

А сега прочетох че става дума за пасажерския ербег - ако над джабката има още една :giggle: 110% е избягал...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че всички варианти имат там еърбег. Сега тази конкретно дали още има там не е ясно, но ето ти как изглежда той

 

http://img220.imageshack.us/img220/74/pg3ebg0kgrhgookieejllmg.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,които са ми отговорили!Просто няма да мисля за този автомобил.Има още два-три на които съм се спрял и са в София.Има ли как някой да ми помогне с огледа като реша да дойда от провинцията?Благодаря предварително и безаварийно шофиране на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Кажете ми къде се намират 4те еърбега в Спейс Стар.За двата стандартни е ясно,но страничните къде точно се намират?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

Здравейте, напоследък много съм харесал Space Star-a .Допада ми като кола , като пространство в нея. Харесах една в с. Труд и уж я гледахме с едно приятелче, но пак една идея да дадете. Паля я , всичко точно, запалва първоначално лампите светкат, после загасват и остава само тази която е на еърбега. Дори и като откачим за време акумуматора лампата не гасне. На вътрешен вид е запазена , не личи да е удряна. Дайте едно рамо :) .Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, напоследък много съм харесал Space Star-a .Допада ми като кола , като пространство в нея. Харесах една в с. Труд и уж я гледахме с едно приятелче, но пак една идея да дадете. Паля я , всичко точно, запалва първоначално лампите светкат, после загасват и остава само тази която е на еърбега. Дори и като откачим за време акумуматора лампата не гасне. На вътрешен вид е запазена , не личи да е удряна. Дайте едно рамо :) .Благодаря!

 

Здравей колега,

питай собственика на автосалона, позволява ли на неговата платформа (не може да няма), да я вземеш под наем за 20 лв в рамките на града и в специализиран сервиз да отидеш за преглед? Убеден съм, че ако всичко е наред и няма "скелети за вадене от гардероба" продавача би се съгласил. Защото ако ти си харесал колата и в сервиза ти кажат ОК, той много по-бързо ще сключи сделката, отколкото да чака някой друг да се излъже. А акробатиката с платформата отиване, прегледа и връщането е някъде 2 часа. Ти издействай да ти отпуснат колата и тогава ще ти кажем, точно къде да отидеш.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, днес говорих с един от хората които работят в таз автокъща. Човека ми обясни че не е проблем да я закараме в автосервиз и да си кажат мнението. От дотук прочетените мнения , най добре е да я закараме до автосервиза на Милен. Не го знам къде се намира човека и нямам координати. Проблема е че това ще се случва утре- 05-07-13. :) Дано излезе читав че да го взимам :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново ! :) Вече съм собственик на Спейс Стар-а :). Днес перипетиите през които минах само аз си знам. Хубаво че беше празник на МВР та за 20 мин. минах през КАТ!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново ! :) Вече съм собственик на Спейс Стар-а :). Днес перипетиите през които минах само аз си знам. Хубаво че беше празник на МВР та за 20 мин. минах през КАТ!!!!!

 

Честито колега,

смени си свещите (4 бр 24-26 лв) преди да си направиш диагностиката. После си я обслужи колата и си карай на воля ;)

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново ! :) Вече съм собственик на Спейс Стар-а :). Днес перипетиите през които минах само аз си знам. Хубаво че беше празник на МВР та за 20 мин. минах през КАТ!!!!!

Честито и от мен,със здраве да я караш.Ползвай форума и ще се убедиш,че си направил добър избор не само на марката,но и ще срещнеш чудесни и знаещи съфорумци.Със здраве и да я полейте ей.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...