Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Срещата е на 30.05.(неделя) пред НИМ(Национален исторически музей). Всички са добре дошли! :)

 

То няма лошо в тези срещи пред НИМ, макар че Роско казва, че мястото не е много подходящо за деца.... Та, по този повод се замислям, не е ли време да спретнем едно барбекю, майсторът на скара го познавате... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ехх няма да успея за жалост имам изпит :( много рано ако беше примерно привечер ама уви ... нищо др път . :) :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако много вали,направо на ОМВ....

 

Що,бре......да не ти е протекло старчето???http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif.........................Или пазиш фиатО от влагата.....да се не разпадне???http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hysterical.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако много вали,направо на ОМВ....

 

Що,бре......да не ти е протекло старчето???http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif.........................Или пазиш фиатО от влагата.....да се не разпадне???http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hysterical.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност е била добра среща....

Ама времето си беше кофти.... а и даваха формулата по него време, пък в нашето семейство има върли фенове на ралита....

Колеги, аз продължавам да апелирам за барбекю, крайно време е...... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност е била добра среща....

Ама времето си беше кофти.... а и даваха формулата по него време, пък в нашето семейство има върли фенове на ралита....

Колеги, аз продължавам да апелирам за барбекю, крайно време е...... :)

Във вашето семейство,освен фенове на F1,има и големи РАБОТЯГИ.....Иначе,барбекюто беше замислено,но... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но то /барбекюто/ не се губи, щом има навити, значи може да се организира...... А по една стара максима, която гласи: " Ако пиенето ти пречи на работата, зарежи работата...." :) си мисля, че може да навием РАБОТЯГИТЕ, да си отдъхнат поне в неделя...??? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2 111 кв.м. латекс ме чакат, а срокът за изработка е такъв, че се замислям дали да не кандидатствам за Гинес........ 12 часа на ден и не ми се мисли за пиене ХИЧ! А и с това време - дайте да го отложим барбекюто...... Ако е рекъл Господ - след това пък смятам да ходя да поработя на фестивала в София.... Да има работа само :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако се очертае среща обаждайте :) от скоро съм тук във форума и ще се радвам да се видя с малко "япончета" :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мммъъ някой барбекю ли каза къде,кога,как?

Аз съм за барбекю :)

 

Само сондирам мнения, а кога, къде и как е въпрос на договорка, мисля че ще може да се организираме, хайде колеги, давайте предложения :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хейй колеги какво стана с барбекю офертите ? Никой нищо не каза за една седмица,пак кафенце ли ще си пийваме на ОМВ :) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хейй колеги какво стана с барбекю офертите ? Никой нищо не каза за една седмица,пак кафенце ли ще си пийваме на ОМВ :) ?

Май и кафе няма да има утре.Аз съм на работа а част от групата са ТУРИСТИ и ги няма. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май и кафе няма да има утре.Аз съм на работа а част от групата са ТУРИСТИ и ги няма. :)

 

Ееее лоша работа :( Поне който ще идва да казва накрая де не съм само аз на плаца пред НИМ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз няма да мога да дойда.. съжалявам струпаха ми се много неща на главата :mad: .. ще опитам да отида на събора на 25-27

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз няма да мога да дойда.. съжалявам струпаха ми се много неща на главата :mad: .. ще опитам да отида на събора на 25-27

 

Ееее май сам ще пия кафе на ОМВ и някой ако се сети може да намине или може да хвърля един диалог с Опелджиите да вкарам оферта на един с една Вектра :) че го мернах последния път и имаше много яки джанти :))) Дали ще се навие да ми ги подари :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Узана утре през деня с децата.Мисля да избягаме за малко от жегата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...