Премини към съдържание

Пак е време да помислим за децата


Препоръчано мнение

Колеги, мисля, че е време да помислим за децата...

Знам, че има достатъчно време, но всички добре знаем колко отнема събирането на средства.... Затова е време да се замислим отсега. Тази година имаме доста натоварена програма от празници и клубни събития. Според мен април, както го направихме миналата година - не е удачен. Великден е тогава, има среща на клуба в Пампорово, така че според мен най-добре е да планираме посещението в дома през май, макар че и тогава има доста празници и почивни дни! Пускам темата първо за обсъждане и предложения на дати, след което ще пуснем и анкета.

 

Че малчуганите се затъжиха за нас вече и питали колегите последния път защо няма да ходят на поляната и са толкова малко коли ;-)

Хайде да ги зарадваме пак.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо за инициативата :icon_thumbup: Мисля че 1-3 или 15-17 май са най-приемливите дати.

Може би проблема ще се реши с анкета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1-3 не ми се вижда много реално - 6 почивни дни са, хората ще пътуват... (за мен няма проблем да е тогава, дори ми е по-добре), но трябва да се съобразим с всички.

Колеги, кои съботи ще се отработва през май? Мисля, че оттам трябва да тръгнем.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От сега съм за 15-17-ти май!

Много по-добре е от 1-6-ти май! :)

Та всеки ще си направи план за почивните дни и без това рядко се събират толкова много, а и имайте предвид че и за децата се организират мероприятия извън града като се съберат толкова много почивни дни! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 23-24, ама защо не ги пуснете 2-3 варианта на анкета направо от сега или изчаквате мнения? :)

 

 

П.П. Поправих си датите защото видях поста на Борянка! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мнения, а и не мога да намеря кои дни ще се отработват и кога.... Да видим накъде клонят везните... и тогава....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мнения, а и не мога да намеря кои дни ще се отработват и кога.... Да видим накъде клонят везните... и тогава....

Я виж тук http://www.government.bg/cgi-bin/e-cms/vis...p;n=4386&g=

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха така... 16. и 30. Май работни...... 10-12. Април Пампорово, 18-20 Април Великден....

Какво правим тогава?

 

Предложения, колеги, активност!

 

А защо не и на 23.-24. Май - хем покрай празника може да ги зарадваме, да се видим, да присъстваме на някое тяхно мероприятие..... Според мен е един от малкото ни варианти... 25-26 Април, или 23-24 май....

 

Споделете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха така... 16. и 30. Май работни...... 10-12. Април Пампорово, 18-20 Април Великден....

Какво правим тогава?

 

Предложения, колеги, активност!

 

А защо не и на 23.-24. Май - хем покрай празника може да ги зарадваме, да се видим, да присъстваме на някое тяхно мероприятие..... Според мен е един от малкото ни варианти... 25-26 Април, или 23-24 май....

 

Споделете!

 

 

Дам аз си поправих поста именно за тези дати - 23-24 Май...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да не е в многото почивни дни, иначе съм на линия както винаги! :)

Само да ви напомня на тези които желаят да дарят някой лев за децата че има нужда, защото средствата намаляха, не че няма да можем да го направим и с по-малко средства... :) Важното е да им дарим вниамние и да сме с тях! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не и на 23.-24. Май - хем покрай празника може да ги зарадваме, да се видим, да присъстваме на някое тяхно мероприятие..... Според мен е един от малкото ни варианти... 25-26 Април, или 23-24 май....

 

Споделете!

Тогава са баловете бре.....

Най добре е края на април, или началото на май.......Но преди това не е лошо да организираме една кампания, за набиране на средства...... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кампанията за средствата мисля не се нуждае от обсъждане! Това е ясно, че ще го направим.... Да видим вариантите като дати какви са.....

25-26 Април е след Великден. Другото пък е по балове, батко е прав.... Многото почивни дни няма да са удобни на повечето хора. Пътува се навън, въртят се чевермета.... май не е много удачен вариант. (аз не бих се противил, че ми е до Сливен, но......)

 

Дотук се заформят две вероятни дати, или по многото почивни дни. Този път сме наистина много притиснати от времето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, защо не пуснеш анкета просто и да се прецини? Която и да е дата, ще направя всичко за да дойда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз този път ще си мълча,защото всеки път изниква нещо в последния момент и не идвам.Ако имам възможност ще дойда,а парички ще дам на Дани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей сегичка ще я спретна..... Исках да чуя мнения преди това, ама то няма какво - възможностите 2-3, направо ги пускам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...