Премини към съдържание

Препоръчано мнение

  • преди 6 месеца ...
  • Отговори 80
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Гледам, че темата е стара, та да питам някой който има фолио от повече от година дали е доволен все още. Отлепило ли се е, надраскало ли се е, нацепило ли се е и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз се отказах, бях взел една ролка от евтино фолио за задния прозорец, ама не влезна в употреба, сега имам време трябва да се направя на майстор. 

 

От доста време си задавам един въпрос - има ли фолио, което да се затъмнява при попадане на пряка светлина?

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

В края на поста си има изписан телефон, освен ако не е сменен вече :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Чл. 105. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Забранява се ограничаване на видимостта през челното стъкло и през страничните стъкла на автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им.

(2) Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.

 

 

 

http://www.mrrb.government.bg/index.php?lang=bg&do=law&type=5&id=7 ето дръпнете си закона само ,че искам на лансера да му сложа щора и незнам дали е незакнно ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...