Премини към съдържание

Добри гуми за Паджеро


Препоръчано мнение

Колеги, предложете от ваш опит, добри гуми 265/70/15 на по-ниска цена за Паджеро, приоритетно асфалтови:)))

Допустимо ли е гумите да са различни?

Знам най-добре е 4 нови на реномирани марки но...

 

Колега, използвай главните букви! 4 е цифра, а не буквата "ч"!

Модератор

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предложете от ваш опит, добри гуми 265/70/15 на по-ниска цена за Паджеро, приоритетно асфалтови:)))

Допустимо ли е гумите да са различни?

Знам най-добре е 4 нови на реномирани марки но...

 

Колега, използвай главните букви! 4 е цифра, а не буквата "ч"!

Модератор

Ами аз ползвам и на двете ми коли MALATESTA. На Паджерото съм сложил Malatesta M80 които се водят всесезонни. Мога да ти обяснявам надълго и нашироко колко съм доволен от тях, но предполагам, че няма да е коректно, защото продавам гуми на тази фирма. А самите гуми струват по 156 лв. бройката и по нищо не отстъпват на марковите, нищо, че са регенерат. Но все пак тук ще чуеш доста компетентни мнения и съм сигурен, че накрая ще имаш добра база за сравнения. Желая ти успех.

 

Колега, престани да си хвалиш регенерираните гуми!

Модератор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ползвам и на двете ми коли MALATESTA. На Паджерото съм сложил Malatesta M80, които се водят всесезонни. Мога да ти обяснявам надълго и нашироко колко съм доволен от тях, но предполагам, че няма да е коректно, защото продавам гуми на тази фирма. А самите гуми струват по 156 лв. бройката и по нищо не отстъпват на марковите, нищо, че са регенерат. Но все пак тук ще чуеш доста компетентни мнения и съм сигурен , че на края ще имаш добра база за сравнения. Желая ти успех.

 

Хммм, мерси, интересно предложение, по-важното е не дали ги продаваш, а дали си доволен от тях....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега модератор злоупотребяваш с правомощията си!!!

Всеки сам си преценява, какво да си купи. Някой като пита за някоя коли и го препратят към Галанта там такива забележки НЯМА!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам господин МОДЕРАТОРА, някакво лично отношение ли показва към мен? Второто, което искам да попитам е: нали не допускате, че продавам някакви боклуци, защото с тези гуми са обурудвани и двете ми коли, а с тях все пак возя семейството си. Повярвайте ми, все пак имам възможност да купя най-скъпите неща на пазара, и никога не съм правил компромис с това. Не съм някакъв дебил който да гледа да спечели някой лев, без да го е грижа какво продава и дали е боклук. Само да вметна господин модератор, че в петък финализирахме преговорите с водещата компания за транспорт в София и автопарка им ще бъде обут от нас и с тези въпросни регенерати. Мисля, че има доста по-компетентни хора, който а преценили, че могат да гласуват доверие (защото гумите покриха и най-високите им изисквания) на "MALATESTA". Също така си мисля, че вашата цел е да обслужвате интерсите на една групичка около вас, което съгласете се не е правилно. От 2 месеца слушам изказвания за регенератите, всякакви компетентни мнения, и отговарях най-учтиво на всеки. Съжалявам, но мисля че не Ви е правилна системата според която преценявате участниците във форума. Ако толкова сте заинтересуван всичко да е коректно попитайте един участник в КУПУВА/ПРОДАВА коя година са му новите гуми. Не е правилно да превръщате един форум, чиято цел е да помага на хората в място за толериране на определени НЕЩА.

По-скоро е нужно да обърнете внимание на членове, нови и стари, който имат питания по някой въпроси, а не получават отговори със седмици. Все пак основната цел е да си помагаме, нали? Защото е много лесно да се каже "Колега, ползвай търсачката", но там не винаги има отговорите който ни трябват. Не го приемайте като заяждане, но наистина действате тенденциозно и карате хората да си създават грешни впечатления за дадено нещо. В този ред на мисли да вметна, че "РЕГЕНЕРИРАНИТЕ ГУМИ КОЙТО СИ РЕКЛАМИРАМ" са сертифицирани и са покрили всички изисквания на CISQ , IQNet , European Omologation KBA и TUV. Последната е достатъчно известна на всички с високите си изисквания и без компромис към качеството на стоките за автомобили и състоянието на самите автомобили. Ако нещо не Ви харесва в този пост, можете да прецените, че съм нарушил правилата и да ме изхвърлите от форума. И, моля Ви господин МОДЕРАТОР , бъдете по-коректен и Вие. Благодаря за разбирането.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на колегата , че изказах разочарованиета си в неговата тема . Желая му успех и много безаварийни километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха е и Акорда е така - в сервиз не стъпва :)

Ние сме просто с Паджеро:)

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на колегата , че изказах разочарованиета си в неговата тема . Желая му успех и много безаварийни километри.

 

Няма значение на кой е темата, всеки може да си изкаже мнението и мисля че си прав, по-важно е практиката и качеството на един продукт, не случайно някои от по-старите модели коли са по здрави от новите...!!!

Колега, постарай се да пишеш малко по-грамотно, за да не ти налагам модераторски контрол на мненията.

Модератор

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега модератор злоупотребяваш с правомощията си!!!

Всеки сам си преценява, какво да си купи. Някой като пита за някоя коли и го препратят към Галанта там такива забележки НЯМА!

 

Не мисля, че прекалявам с правомощията си. Раздел "Купува/Продава" е малко по-надолу, а не тук!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам господин МОДЕРАТОРА, някакво лично отношение ли показва към мен? Второто, което искам да попитам е: нали не допускате, че продавам някакви боклуци, защото с тези гуми са обурудвани и двете ми коли, а с тях все пак возя семейството си. Повярвайте ми, все пак имам възможност да купя най-скъпите неща на пазара, и никога не съм правил компромис с това. Не съм някакъв дебил който да гледа да спечели някой лев, без да го е грижа какво продава и дали е боклук. Само да вметна господин модератор, че в петък финализирахме преговорите с водещата компания за транспорт в София и автопарка им ще бъде обут от нас и с тези въпросни регенерати. Мисля, че има доста по-компетентни хора, който а преценили, че могат да гласуват доверие (защото гумите покриха и най-високите им изисквания) на "MALATESTA". Също така си мисля, че вашата цел е да обслужвате интерсите на една групичка около вас, което съгласете се не е правилно. От 2 месеца слушам изказвания за регенератите, всякакви компетентни мнения, и отговарях най-учтиво на всеки. Съжалявам, но мисля че не Ви е правилна системата според която преценявате участниците във форума. Ако толкова сте заинтересуван всичко да е коректно попитайте един участник в КУПУВА/ПРОДАВА коя година са му новите гуми. Не е правилно да превръщате един форум, чиято цел е да помага на хората в място за толериране на определени НЕЩА.

По-скоро е нужно да обърнете внимание на членове, нови и стари, който имат питания по някой въпроси, а не получават отговори със седмици. Все пак основната цел е да си помагаме, нали? Защото е много лесно да се каже "Колега, ползвай търсачката", но там не винаги има отговорите който ни трябват. Не го приемайте като заяждане, но наистина действате тенденциозно и карате хората да си създават грешни впечатления за дадено нещо. В този ред на мисли да вметна, че "РЕГЕНЕРИРАНИТЕ ГУМИ КОЙТО СИ РЕКЛАМИРАМ" са сертифицирани и са покрили всички изисквания на CISQ , IQNet , European Omologation KBA и TUV. Последната е достатъчно известна на всички с високите си изисквания и без компромис към качеството на стоките за автомобили и състоянието на самите автомобили. Ако нещо не Ви харесва в този пост, можете да прецените, че съм нарушил правилата и да ме изхвърлите от форума. И, моля Ви господин МОДЕРАТОР , бъдете по-коректен и Вие. Благодаря за разбирането.

Нарушаваш правилата с това, че пишеш неграмотно и с това, че си рекламираш гумите в неподходящия раздел. Засега няма да те предупреждавам официално, но е желатено да си вземеш бележка. Чети точно какво съм написал и не преувеличавай - никога и никъде не съм критикувал регенерата "Малатеста", но няма и да ги похваля, защото колкото и да са хубави, все пак са регенерат. Няма нищо лично както в мнението ми, така и в начина ми на модериране. Този форум има модератори и тяхната задача е да следят за спазването на правилата. Това правя и аз.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...