Премини към съдържание

Капачка за резервоара


krasipl

Препоръчано мнение

Колеги загубих си капачката на резервоара,моля ви ако някои знае от каде мога да си купя друга да помага :help:

Благодаря предварително :plane: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Става от Спейс и от Лансер, или с универсална тапа, но трябва да намериш от по-късия модел, че иначе ще ти опира в горния капак :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да ми кажеш от каде мога да си намеря...? :icon_hmm:

Или да ми дадеш телефона на някоя автоморга... щото така без капачка не си е работа :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...
Колеги загубих си капачката на резервоара,моля ви ако някои знае от каде мога да си купя друга да помага :help:

Благодаря предварително :plane: :mitsu-smiley:

На Христо Ботев, между кръстовището със Сливница и училището има един магазин от западната страна, не знам кой номер се води, там имаше преди.

Голям магазин за японски части, отпред често е паркиран един лилаво-сив Галант със светла кожа вътре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята изчезна по едно време. На бензиностанцията ми донесоха един плик с поне 20 забравени капачки и ми казаха "избери си една" :) Всичките - еднакви, ставаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ако държиш да е от Мицубиши, поразгледай форума. Има няколко човека, които продават части втора употреба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...